Samsung zahajuje prodej nových skládacích telefonů Galaxy Z Fold4 a Galaxy Z Flip4, hodinek Galaxy Watch5 a Galaxy Watch5 Pro, a sluchátek Galaxy Buds2 Pro

Praha 26. srpna 2022 – Nové skládací telefony s ohebným displejem Galaxy Z Fold4 a Galaxy Z Flip4, čtvrtou generaci novodobých skládacích smartphonů s ohebným displejem, dnes uvádí na český trh společnost Samsung. Současně s nimi zahajuje prodej nových chytrých hodinek Galaxy Watch5 a Galaxy Watch5 Pro a také bezdrátových sluchátek Galaxy Buds2 Pro. Doporučená maloobchodní cena skládacího telefonu Galaxy Z Fold4 začíná na 44 999 Kč za verzi s 12 GB RAM/256 GB interní paměti, u Galaxy Z Flip4 na 27 499 Kč za variantu s 8 GB RAM/128 GB interní paměti.

Skládací telefony řady Galaxy Z s řadou vylepšení

Galaxy Z Fold4 je dostupný také ve verzi 12 GB RAM/512 GB interní paměti s doporučenou maloobchodní cenou 47 999 Kč a ve verzi 12 GB RAM a 1 TB vnitřní paměti s doporučenou maloobchodní cenou 54 999 Kč. Galaxy Z Flip4 je k dispozici také ve variantě 8 GB RAM/256 GB paměti s doporučenou maloobchodní cenou 28 999 Kč a 8 GB RAM a 512 GB interní paměti s doporučenou maloobchodní cenou 31 999 Kč. Galaxy Z Fold4 lze zakoupit v černé, šedozelené a béžové barvě, Galaxy Z Flip4 v šedé, fialové, zlaté a modré barvě.

Galaxy Z Flip4 vychází z prověřené a oblíbené designové koncepce a přidává celou řadu vylepšených funkcí, např. lepší fotoaparát, baterii s delší výdrží nebo bohatší možnosti úprav na míru. Mimořádně kompaktní provedení přitom samozřejmě zůstává. Galaxy Z Fold4 zase nabízí dosud nevídané funkce a vynikající výkon – potenciální zájemce jistě potěší modulární provedení, dva skvělé displeje a multitasking, jaký dosud známe jen z osobních počítačů. Mezi další přednosti patří vylepšený fotoaparát a špičkový procesor.

Nová generace sluchátek Galaxy Buds2 Pro s inovovaným designem

Společně s novými telefony řady Galaxy Z přichází na český trh i nejnovější sluchátka Galaxy Buds2 Pro. Model nejvyšší třídy se vyznačuje skvělým zvukem, elegantním true wireless provedením, vylepšeným designem a bezproblémovým připojením, takže se dokonale hodí pro každodenní použití v jakékoli situaci. Galaxy Buds2 Pro jsou k dispozici v grafitové, bílé a fialové barvě a jejich doporučená maloobchodní cena je 5 699 Kč.

Chytré hodinky Galaxy Watch5 Pro s nejlepší výdrží v historii

Samsung rovněž v tuzemsku zahajuje prodej nové řady chytrých hodinek Galaxy Watch5 a Galaxy Watch5 Pro s novými analytickými funkcemi a celkově vylepšenými parametry. Model Galaxy Watch5 se soustředí hlavně na vylepšení obvyklých funkcí, které zákazníci od hodinek čekají, zatímco horká novinka od Samsungu, Galaxy Watch5 Pro, nabízí nejlepší výbavu i výdrž v historii. Oba modely majitelům nepochybně pomůžou v plnění každodenních cílů v oblasti zdraví, fitness a wellness.

Galaxy Watch5 40mm je možné zakoupit v grafitové, růžovo-zlaté a stříbrné (s fialovým páskem) barvě za doporučenou maloobchodní cenu 7499 Kč, ve verzi Galaxy Watch5 40mm LTE za 8499 Kč. Galaxy Watch5 44mm jsou k dostání v grafitové, safírově modré a stříbrné (s bílým páskem) barvě za doporučenou maloobchodní cenu 8199 Kč, ve verzi Galaxy Watch5 44mm LTE za 9499 Kč. Na dobrodruhy se zájmem o stylové, odolné a výkonné hodinky pak čeká model Galaxy Watch5 Pro. Ten se prodává v černé a šedé titanové variantě s průměrem 45 mm. Doporučená maloobchodní cena činí 11 999 Kč, ve verzi Galaxy Watch Pro LTE 12 999 Kč.

Další informace o telefonu Galaxy Z Flip4:

https://www.samsung.com/cz/smartphones/galaxy-z-flip4/

Další informace o telefonu Galaxy Z Fold4:

https://www.samsung.com/cz/smartphones/galaxy-z-fold4/

Další informace o sluchátkách Galaxy Buds2 Pro: 

https://www.samsung.com/cz/audio-sound/galaxy-buds/galaxy-buds2-pro-bora-purple-sm-r510nlvaeue/

Další informace o chytrých hodinkách Galaxy Watch5: 

https://www.samsung.com/cz/watches/galaxy-watch/galaxy-watch5-44mm-graphite-bluetooth-sm-r910nzaaeue/

Další informace o chytrých hodinkách Galaxy Watch5 Pro:

https://www.samsung.com/cz/watches/galaxy-watch/galaxy-watch5-pro-black-titanium-bluetooth-sm-r920nzkaeue/

Fotografie jsou ke stažení na odkazech níže:

Galaxy Z Fold4 ZDE.

Galaxy Z Flip4 ZDE.

Galaxy Buds2 Pro ZDE.

Galaxy Watch5 a Watch5 Pro ZDE.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými převratnými myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení, digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Samsung je podle žebříčku Interbrands z roku 2021 pátou nejhodnotnější značkou světa s hodnotou 74,6 miliard dolarů. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.