Nejnovější přírůstky do portfolia produktů kompatibilních s platformou Nebula otevírají nové možnosti firmám, školám i domácím uživatelům

1. 9. 2022, Praha – Společnost Zyxel Networks, která patří mezi přední poskytovatele cloudových řešení, dnes oznámila rozšíření svého produktového portfolia o nový přístupový bod standardu WiFi 6 a o přepínač řady GS1915. Obě novinky poskytují vylepšená síťová řešení a malým a středně velkým firmám, školám i domácím uživatelům umožňují v souladu s principem Just Connect jednoduše využívat platformu Nebula pro správu sítí v cloudu.

Cenově dostupné produkty pro lepší sítě malých a středně velkých organizací 

Ve snaze pomoct malým a středně velkým organizacím se snižováním nákladů společnost Zyxel rozšiřuje svou řadu přepínačů GS1915 kompatibilních s platformou Nebula. 

Novinka v podobě chytrého řízeného přepínače v kompaktním provedení se 24 porty představuje cenově nejdostupnější hybridní model pro tuto cílovou skupinu. Přepínač nabízí napájení pro 12 PoE portů až 30 wattů na port, takže je ideálním řešením pro napájení přístupových bodů a bezpečnostních kamer. Celkový PoE budget switche je 130W.

Mezi přednosti nového modelu patří také režim napájení PoE, který do jednotlivých zařízení dodává přesně tolik energie, kolik potřebují. Pro zákazníky to znamená optimalizaci napájení, možnost přes přepínač napájet více zařízení a v konečném důsledku také lepší návratnost jejich investice. 

Vysoký počet připojených zařízení? Žádný problém! 

Společnost Zyxel současně posiluje své portfolio přístupových bodů standardu WiFi 6, a to o model NWA220AX-6E, který díky nejmodernější technologii WiFi 6E přináší připojení s vysokou rychlostí a nízkou latencí. 

Díky 2,5x vyšší kapacitě tato novinka organizacím s vysokým počtem zařízení připojených do sítě WiFi pomáhá překonat problém s přeplněností frekvenčního spektra. Svou rychlostí až 5,4 Gbps je přístupový bod NWA220AX-6E dokonalým řešením pro kancelářské objekty, školní areály a nákupní centra, kterým záleží na kvalitě jejich WiFi. 

Model NWA220AX-6E díky vysoké rychlosti a nízké latenci připojení nicméně ocení také domácí uživatelé, kteří mají rádi virtuální realitu, rozšířenou realitu a další nové technologie. 

Technologie NebulaFlex pro snadnou správu sítí

Obě novinky v portfoliu produktů Zyxel podporují technologii NebulaFlex, která umožňuje snadné přepínání mezi samostatným režimem a bezlicenční platformou Zyxel Nebula určenou ke správě sítí v cloudu. 

Kevin Drinkall, ředitel pro marketing a GTM strategie v regionu EMEA, k uvedení nových produktů poznamenává: „Nebula představuje nejkomplexnější cloudové řešení pro správu sítí malých a středně velkých organizací. Společnost Zyxel navíc portfolio produktů kompatibilních s řešením Nebula neustále rozšiřuje o další zařízení. 

Jsme potěšeni, že můžeme malým a středně velkým firmám, školám a domácím uživatelům představit nová, cenově dostupná a snadno použitelná řešení, která splní jejich každodenní pracovní i osobní potřeby.“ 

O společnosti Zyxel Networks

Společnost Zyxel Networks firmám i domácím uživatelům přináší prvotřídní síťová a bezpečnostní řešení. Její platforma Nebula pro správu sítí v cloudu umožňuje spolehlivé fungování sítí a ochranu uživatelů před bezpečnostními hrozbami v kybernetickém prostoru. Společnost Zyxel Networks ve spolupráci se svými obchodními partnery plní potřeby více než 1 milionu firem ve 150 zemích světa a podporuje více než 100 milionů připojených zařízení. 

Vytváříme sítě budoucnosti a pomáháme využívat potenciál a plnit potřeby moderních pracovišť. Pomáháme lidem v práci i při hraní.

Bližší informace najdete na stránkách https://www.zyxel.cz/.

Zyxel, Your Networking Ally.