Raiffeisenbank nově nabízí Minutovou půjčku, původní produkt Equa bank

Praha 15. září 2022 – Raiffeisenbank nově nabízí Minutovou půjčku, klíčový produkt Equa bank a jeden z nejlepších úvěrových produktů na trhu. Od září tak mohou stávající i noví klienti Raiffeisenbank využívat rychlý a jednoduchý proces vyřízení půjčky a zajistit si během pár minut až 800 000 korun.

Minutová půjčka nabízí výši úvěru od 5 do 800 tisíc korun a splatnost od 3 do 120 měsíců. Celý proces od sjednávání až do schválení půjčky je intuitivní a zabere jen několik minut. Žádost o půjčku je možné podat plně online na www.rb.cz, nebo na jakékoliv pobočce banky. Klienti Raiffeisenbank si samozřejmě mohou minutovou půjčku sjednat i prostřednictvím svého mobilního nebo internetového bankovnictví. Další výhodou jsou i mimořádné splátky a předčasné splacení úvěru zdarma. 

„Už během srpna si mohli Minutovou půjčku vyzkoušet klienti na vybraných pobočkách Raiffeisenbank. Díky jejich zpětné vazbě jsme doladili případné nedokonalosti a nyní je sjednávání Minutové půjčky plynulé, bezproblémové a intuitivní pro všechny,“ říká Ondřej Hák, ředitel retailových úvěrů Raiffeisenbank.

Minutovou půjčku nadále nabízí i Equa bank, která je součástí skupiny Raiffeisenbank od ledna 2022. Raiffeisenbank Minutovou půjčku začíná nabízet v rámci své strategie spojit pod jednou značkou to nejlepší z obou bank, představovat praktické inovace usnadňující klientům život a stát se jednou z nejrychleji rostoucích bank s nejvyšší spokojeností svých klientů. Současně s Minutovou půjčkou představuje v krátkém čase i nové mobilní bankovnictví inspirované aplikací Equa bank, nebo první bankovní aplikaci na českém trhu umožňující klientům investovat zcela online. 

Základní informace o Raiffeisenbank a.s.

Raiffeisenbank poskytuje široké spektrum bankovních služeb soukromé i firemní klientele již od roku 1993. Klienty obsluhuje po celé České republice. Podle celkových aktiv je Raiffeisenbank pátou největší bankou na českém trhu. Majoritním akcionářem banky je rakouská finanční instituce Raiffeisen Bank International AG (RBI).