VMware pomáhá partnerům dosahovat stále lepších výsledků díky novým možnostem programu VMware Partner Connect

Ojedinělý partnerský program zahrnuje několik obchodních modelů a způsobů vstupu na trh ve spolupráci s VMware

Program bude zohledňovat a odměňovat schopnosti a výkon partnerů a zároveň jim poskytne lepší podmínky

Pobídky urychlí přechod partnerů na obchodní modely založené na SaaS, předplatném a službách

PALO ALTO, Kalifornie, 5. října 2022 – Společnost VMware, Inc. (NYSE: VMW) oznámila novinky ve svém jedinečném jednotném globálním partnerském programu VMware Partner Connect. Nový rámec programu Partner Connect je nastavený podle dnešních obchodních modelů zaměřených na cloud, služby a řešení a pomůže partnerům dosáhnout již dnes lepších obchodních výsledků a vyšší ziskovosti a zároveň vyvíjet jejich obchodní aktivity do budoucna. Inovovaný program VMware Partner Connect poskytne flexibilní rámec na podporu vstupu partnerů na trh společně s VMware, urychlí obchodní růst partnerů a odmění je za všechny jejich úspěchy a schopnosti. VMware přináší několik okamžitých výhod a plánuje i další vylepšení do budoucna. 

Partneři musí v reálném čase dosahovat výsledků a zároveň se transformovat do budoucna. Společnost VMware identifikovala tři hlavní faktory, které jsou společné jejím nejziskovějších partnerů: Služby, zisk z životního cyklu a přilnavost. Všechny pilíře jsou vzájemně synergické a provázané a přispívají ke generování příležitostí k výnosům a zisku. U partnerů zaměřených na tyto tři oblasti jsou výsledky hmatatelné. Porovnáme-li nejziskovější partnery společnosti VMware s celosvětovými průměry: více než 80 % výnosů z jejich činnosti související s VMware pochází ze služeb (cloudové, spravované, profesionální), zisk ze služeb je 1,5x vyšší a tržby za den profesionálních služeb jsou více než 2x vyšší(1).

„Společnost VMware využila poznatky od tisíců partnerů a na jejich základě upravila program Partner Connect tak, aby partnerům pomohla dosahovat zisku a zároveň se transformovat. Společnost VMware má výborné předpoklady k tomu, aby partnerům pomohla využít obrovské a neustále rostoucí příležitosti v oblasti multicloudu,“ říká Tracy-Ann Palmer, viceprezidentka pro partnerskou zkušenost, programy a investice společnosti VMware. „Nyní máme jeden jednotný partnerský program, který bude flexibilnější a efektivnější, s jednoduššími cestami kupředu a dalšími nástroji, které partnerům pomohou řídit obchodní aktivity v oblasti VMware. Optimalizujeme pobídky a programy, abychom partnerům pomohli posunout byznys v oblasti SaaS a předplatného na vyšší úroveň a vydělávat na cloudových obchodních modelech a ekonomice.“

Nová struktura programu Partner Connect přináší partnerům zefektivnění a nové možnosti

S dalším vývojem programu Partner Connect budou partneři společnosti VMware těžit z nového flexibilního bodového systému, zjednodušeného systému úrovní, orientace na obchodní model a většího množství samoobslužných služeb a možností automatizace, které ještě zvýší jejich efektivitu a ziskovost. Partner Connect bude odměňovat partnery za různé způsoby tvorby hodnoty, a to jak z hlediska rozsahu aktivit, tak rozvoje schopností. Postup v programu bude založen na novém bodovém systému namísto složité kombinaci cest IT. Partneři, kteří postoupí na novou úroveň Pinnacle, budou požívat ještě větší finanční výhody a účast společnosti VMware, včetně jednání se zákazníky, společného sestavování obchodního plánu a přístupu k velkým výběrovým řízením.

Program Partner Connect bude nyní navíc podporovat čtyři různé obchodní modely v rámci jednoho programu: služby spojené s řešením, tvorba řešení, poskytování cloudových řešení a prodej řešení. Vytvoření tohoto flexibilního rámce pro spolupráci v těchto čtyřech oblastech umožňuje společnosti VMware sjednotit podporu u všech obchodních modelů. Společnost VMware poskytne nový samoobslužný řídicí panel, kde partneři snadno získají přehled o tom, jak si v programu Partner Connect stojí. Budou moci lépe sledovat svůj pokrok, získané pobídky, dosažené kompetence a další cenné informace k řízení a realizaci svých obchodních aktivit v oblasti VMware. 

O společnosti VMware

VMware je přední poskytovatel multicloudových služeb pro veškeré aplikace, který podnikům usnadňuje zavádět digitální inovace při zachování kontroly nad IT. Software společnosti VMware slouží jako důvěryhodný základ pro urychlení inovací a poskytuje podnikům flexibilitu a možnosti volby, které potřebují k dalšímu rozvoji. Společnost VMware sídlí v Palo Alto v Kalifornii a jejím dlouhodobým cílem je budovat lepší budoucnost na základě své Agendy 2030. Další informace naleznete na stránkách www.vmware.com/company.