Rubikon PR komunikuje za společnost Daktela. Vedle Česka má nově korporátní komunikaci na starosti i na Slovensku

1. listopadu 2022, Praha – Za globální technologickou společnost Daktela na českém i slovenském trhu komunikuje agentura Rubikon PR, která se specializuje na klienty z oboru technologií a e-commerce. V České republice spolupráce odstartovala již na počátku roku 2022 a od října začíná také na Slovensku. 

Cílem spolupráce je na obou trzích posílit vnímání Daktely jako předního tvůrce softwarového řešení pro kontaktní centra. Ke komunikaci jsou využívána jak mainstreamová, tak byznysová a odborná technologická média působící v obou zemích. Důležitou součástí aktivit je také odborná profilace firemních expertů v médiích.

“Daktela nabízí komunikační software a cloudové řešení pro kontaktní centra téměř po celém světě. Jsme tedy velice rádi, že můžeme do zahraničí rozšiřovat nejen byznys, ale i komunikaci našeho know-how. Budování povědomí o značce vnímáme jako nedílnou součást podnikání a po několika úspěšných měsících spolupráce s Rubikon PR na českém trhu jsme se rozhodli ukázat naši odbornost také na Slovensku,“ říká Richard Baar, CEO společnosti Daktela. 

“V České republice spolupracujeme s Daktelou už od počátku letošního roku. Společnými silami se nám povedlo komunikaci rozběhnout natolik, že rozšíření na Slovensko začalo dávat smysl nám i zástupcům vedení Daktely. Rubikon PR na Slovensku působí od roku 2019 a Daktela patří k dalším z řady našich klientů se zvučným jménem. Těšíme se na představování zajímavých témat a expertů ve slovenských médiích,” dodává Šimon Rákosník, Managing Partner v Rubikon PR.

O Daktele

Globální technologická společnost Daktela nabízí zákazníkům vlastní komunikační software a cloudové řešení pro kontaktní centra. Umožňuje firmám pečovat o zákazníky pomocí všech dostupných komunikačních kanálů, jako je hlas, email, SMS, webový chat, Facebook Messenger, Instagram, WhatsApp či Viber. Vše s nativní podporou v jedné webové aplikaci. V současnosti obsluhuje více než 1000  firemních  zákazníků všech   velikostí po celém světě. Daktela má pobočky v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Spojeném království, Dubaji, na Filipínách a nově také ve Slovinsku a Rumunsku. Vlastníky Daktely jsou zakladatelé Richard Baar a David Hájek a slovenská investiční skupina Sandberg Capital. V roce 2021 dosáhl obrat společnosti 253 milionů korun. Od října 2022 Daktela vlastní většinový podíl ve společnosti Coworkers.ai, která je na českém trhu leaderem poskytujícím vlastní inteligentní chatboty a voiceboty. Více informací na https://www.daktela.com

O Rubikon PR

Rubikon PR je komunikační agentura, která pracuje pro klienty z různých oborů. Nejvíc zkušeností získala s firmami z oblasti technologií, e-commerce, fintech, bankovnictví a investic, startupů, retailu a inovací. Mezi klienty agentury patří jak lokální značky, tak celosvětově působící společnosti. Založena byla v roce 2012 v Praze. Po sedmi letech se rozšířila na Slovensko. V současné době se zaměstnanci agentury starají o komunikaci více než 30 firem.