Zvěčněte kouzlo babího léta!

Podzimní příroda láká k zachycení jejích krás. Využít čarování babího léta však můžete nejen během vytváření krajinářských snímků. I při jiných fotografických žánrech se dá aplikovat široká paleta možností, které toto roční období nabízí. Co tedy na podzim fotit, aby bylo vaše album pestré jako listí stromů?

Continue reading „Zvěčněte kouzlo babího léta!“

MONITOROVACÍ ZPRÁVA 09/2022: Nevyžádané marketingové hovory a další doporučení Úřadu; tisícovka účastníků přednášek proškolena v TELCO tématech; rozhodnutí EK o čistých nákladech pro společnost Česká pošta, s. p.

Praha, 23. září 2022 – V zářijové monitorovací zprávě se věnujeme problematice kontaktování za účelem marketingu a odvolání souhlasu. Dále se věnujeme aktivitám našich lektorů v rámci Telekomunikační akademie za poslední půl rok. Přinášíme také informaci o vydaných rozhodnutích o čistých nákladech z poskytování základních služeb pro Českou poštu za roky 2018–2020. 

Continue reading „MONITOROVACÍ ZPRÁVA 09/2022: Nevyžádané marketingové hovory a další doporučení Úřadu; tisícovka účastníků přednášek proškolena v TELCO tématech; rozhodnutí EK o čistých nákladech pro společnost Česká pošta, s. p.“

Podzimní novinky sluchátek Niceboy – přináší vlastní aplikaci a gamingový mód

Praha, 23. září 2022 – Podzim roku 2022 přináší další novinky v řadě sluchátek Niceboy HIVE. Po představení nových generací HIVE Podsie 3 a HIVE Drops 3 během letních měsíců nyní přichází v krátkém sledu hned šestice nových sluchátek. Společným jmenovatelem všech nových sluchátek HIVE je vlastní aplikace Niceboy ION, se kterou získává uživatel větší kontrolu nad sluchátky a řadu funkcí navíc. Dvoje sluchátka navíc disponují gamingovým módem pro přenos zvuku s minimální latencí.

Continue reading „Podzimní novinky sluchátek Niceboy – přináší vlastní aplikaci a gamingový mód“