Načítám Akce

« Všechny Akce

Seznamte se výhodami BIM – webinář pro top management a digitální zmocněnce

21 června @ 10:00 - 17:00

V rámci digitalizace státní správy tvoří BIM nedílnou součást digitalizace stavebního sektoru. Veřejní zadavatelé budou mít v této oblasti rozhodující úlohu a jestliže se jí chopí bez obav a zodpovědně, pak se s velkou pravděpodobností podaří využít všechny benefity, které metoda BIM nabízí.
Zavedení BIM do organizace veřejného zadavatele je ale dlouhodobý proces, na který je nezbytné se řádně připravit, naplánovat ho, alokovat na něj zdroje jak finanční, tak personální. Jak BIM celkově zapadá do oblasti veřejné správy, jaké benefity nám přinese, co všechno se změní a jakým způsobem a co vše se budeme muset naučit, to shrnuje informační webinář určený pro top management a digitální zmocněnce organizací veřejné správy.
Webinář je určen pro strategický top management organizace veřejného zadavatele a digitální zmocněnce. Dozví se v něm, kolik času je potřeba na přípravu organizace, jak příprava probíhá a jakých osob se postupně týká tak, aby bylo možné se rozhodnout, jak práci na této změně zahájit.
Bezplatný dvouhodinový webinář ukáže, jak zavést BIM do organizace a co vám to přinese. Představí možnosti dalšího vzdělávání odborných pracovníků podle profesních kvalifikací.

Podrobnosti

Datum:
21 června
Čas:
10:00 - 17:00
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
Webová stránka:
https://www.koncepcebim.cz/1121-webinar-pro-top-management

Pořadatel

Česká agentura pro standardizaci,

Místo konání

ONLINE