AT Computers distributorem produktů iStorage

Ostrava, 9. 5. 2018 – Společnost AT Computers do svého portfolia nově zavedla značku iStorage. Ta nabízí produkty pro ukládání dat, které jsou plně v souladu s GDPR.

iStorage je světový lídr v oblasti vývoje a výroby chráněných PIN hardwarových šifrovaných USB zařízení pro ukládání dat, kterými lze chránit firmu před porušením nové legislativy EU –  GDPR.

Celé portfolio produktů iStorage – flash disky, HDD a SSD disky – využívá vojenský stupeň AES 256-bit hardwarového šifrování a sílu silného, přesto snadno ovladatelného ověřování PIN (7-15 znaků). Není třeba instalovat žádný ovládací software a neexistují žádná zadní vrátka. Produkty tak poskytují nejvyšší úroveň ochrany osobních údajů.

Produkty iStorage má u ATC na starosti Alžběta Banašová, banasova@atcomp.cz.

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

###

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 23,2 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.