Znovuotevření prodejny Lidl v Olbrachtově ulici v Praze

Prodejna Lidl v Olbrachtově ulici v Praze (u stanice metra Budějovická) bude po rozsáhlé rekonstrukci znovu otevřena, a to už ve čtvrtek 27. února. Prodejna byla uzavřena od 18. ledna kvůli modernizaci a stavebním úpravám interiéru.

Během této doby byla zvětšena prodejní plocha o více než 260 m². Vzrostl také počet pokladen, což zákazníkům umožní rychlejší a pohodlnější nákup bez zbytečného čekání v řadě.  Na modernější zázemí se mohou těšit i zaměstnanci společnosti Lidl. 

Díky rozšířené prodejní ploše zákazníci naleznou ještě větší nabídku vysoce kvalitních produktů za příznivé ceny. Parkování pro zákazníky zůstává i nadále možné na střeše objektu prodejny, a to až na 60 minut zdarma.

O společnosti 

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 320 prodejen, které jsou zásobovány 5 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 69 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.