Máte zajímavý nápad, ale scházejí vám finance na jeho realizaci? Zapojte se do soutěže, kterou vyhlásila skupina Deutsche Telekom, a vyhrajte zdroje v hodnotě 500 000 eur, jež budou spočívat v zajištění hardwaru a softwaru, přístupu k rozsáhlé infrastruktuře skupiny Deutsche Telekom a v otevření globálních prodejních a marketingových kanálů. (TZ)
Skupina Deutsche Telekom se pouští do celosvětového pátrání po inovátorských nápadechv následujících pěti kategoriích:
- propojená domácnost (Connected Home);
- komunikační služby (Communication Services);
- energetika (Energy);
- virtuální platforma (Virtual Platform);
- cloudové služby (Cloud Computing).
Fyzické osoby, např. studenti, týmy nebo začínající podnikatelé, mohou až do 31. března přihlašovat své projekty na internetové adrese www.telekom-innovation-contest.com.
Průběh soutěže
Po osobní prezentaci předkladatele projektů mezinárodní porota přihlášené projekty důkladně posoudí a vybere vítěze. Na základě vítězného projektu bude ve spolupráci s experty ze skupiny Deutsche Telekom vyvinut produkt nebo prototyp. K rozpracování vítězného nápadu poskytne skupina Deutsche Telekom zdroje v hodnotě 500 000 eur, které budou spočívat v zajištění hardwaru a softwaru, přístupu k rozsáhlé infrastruktuře skupiny Deutsche Telekom a v otevření globálních prodejních a marketingových kanálů. Business koučové zase pomohou se zpracováním podnikatelského plánu pro tento nový produkt. Projekty, které se umístí na druhém a třetím místě, budou odměněny hodnotnými cenami.
Další informace a přihlášky do Telekom Innovation Contest naleznete na: