T-Mobile představuje vánoční kampaň Jak se máš?

Již zítra startuje vánoční kampaň od T-Mobile s názvem Jak se máš?. Kampaň, která budeme uvedena ve všech zemích Deutsche Telekom bude k vidění od 12. listopadu do 31. prosince v televizním vysílání a na sociálních sítích.

Tento obsah je v kompletní podobě dostupný pouze pro členy FeedIT+ (#FULL a #LITE členství).