Hotel ibis Bratislava Centrum projde modernizací

Accor, přední světová hotelová skupina, pokračuje v rozšiřování své přítomnosti ve střední Evropě prostřednictvím rozsáhlého rozvoje a úspěšné spolupráce s partnery. Jedním z nich je dobře zavedené partnerství s Mogotel Hotel Group. Nejnovějším projektem, na kterém obě skupiny spolupracují, je modernizace hotelu ibis Bratislava Centrum. Jedná se o zrekonstruovaný hotel, který se nachází v centru slovenského hlavního města.

Cílem společného projektu je propojit postavení a know-how společnosti Accor, globálního lídra v oboru, s rozsáhlými zkušenostmi Mogotelu, úspěšného provozovatele v regionu. V rámci dohody převezme ibis Bratislava Centrum značku Mogotel a hotel projde rozsáhlou rekonstrukcí. Díky tomu bude odpovídat nejnovějším standardům společnosti Accor a bude nadále fungovat jako franšízový hotel pod značkou ibis.

Mogotel Hotel Group, přední provozovatel hotelů z Pobaltí, jehož ambice sahají do celé střední a východní Evropy, již se společností Accor úspěšně spolupracoval. Provozuje franšízové hotely ve velkých městech ve Slovinsku a Maďarsku a v mnoha dalších. Projekt ibis Bratislava Centrum je společným závazkem společností Accor a Mogotel poskytovat výjimečné hotelové služby za atraktivní cenu v předních destinacích regionu.

– Jsme nadšeni, že se můžeme vydat na další cestu s Mogotel Hotel Group. Značka ibis nabízí energické prostory, které vybízejí lidi ke kontaktu a interakci, a je tak fantastickým přírůstkem na hotelovém trhu v Bratislavě a na Slovensku. Jsme přesvědčeni, že zrekonstruovaný hotel předčí očekávání a bude i nadále poskytovat nezapomenutelný pobyt našim hostům z celého světa – řekl Dilek Sezer, Senior Development Director – Accor South Eastern Europe. 

Ibis Bratislava Centrum se nachází v historickém centru města a je jediným tříhvězdičkovým hotelem v této oblasti, který láká hosty dokonalou kombinací cenové dostupnosti a vysoké kvality služeb. Strategická poloha hotelu na úpatí kopce v blízkosti nádherného bratislavského hradu a pouhých 5 minut chůze od Starého Města zajišťuje hostům jedinečné pohodlí, které jim umožňuje bez námahy prozkoumat úchvatné hlavní město.

– Jsme nadšeni, že jsme mohli přijmout výzvu revitalizovat tento hotel a poskytnout našim hostům nezapomenutelné zážitky. Ještě silnější spolupráce se společností Accor potvrzuje náš závazek poskytovat výjimečné služby a dodržovat mezinárodní franšízové standardy. Těšíme se, až odhalíme pozoruhodnou proměnu hotelu ibis Bratislava Centrum – říká Ivans Dokicans, ředitel pro rozvoj – Mogotel Hotel Group. 

Rekonstrukce hotelu ibis Bratislava Centrum je součástí pokračující snahy společnosti Accor posílit svou pozici ve střední Evropě navázáním partnerství s úspěšnými místními hráči v hotelnictví. Jako jediný hotel značky Accor na Slovensku bude ibis Bratislava Centrum sloužit jako výkladní skříň závazku skupiny určovat standardy ve strategických městech regionu.

# # #

O SKUPINĚ ACCOR

Accor je přední světovou skupinou v oblasti pohostinství, která nabízí své zkušenosti ve více než 110 zemích v 5 400 objektech, 10 000 restauracích a nápojích, wellness zařízeních nebo flexibilních pracovních prostorech. Skupina má jeden z nejrozmanitějších pohostinských ekosystémů v oboru, který zahrnuje více než 40 hotelových značek od luxusních až po ekonomické, stejně jako Lifestyle s Ennismore. Společnost Accor se zavázala k pozitivním opatřením v oblasti etiky a integrity podnikání, odpovědného cestovního ruchu, udržitelného rozvoje, práce s komunitou a rozmanitosti a inkluze. Společnost Accor SA byla založena v roce 1967, sídlí ve Francii a je veřejně obchodována na burze Euronext Paris (ISIN: FR0000120404) a na mimoburzovním trhu (Ticker: ACCYY) ve Spojených státech. Další informace naleznete na www.group.accor.com nebo nás sledujte na TwitterFacebookLinkedIn, Instagram a TikTok.

MOGOTEL HOTEL GROUP LTD.

Společnost Mogotel Hotel Group Ltd. je mezinárodní provozovatel hotelů se sídlem v Rize v Lotyšsku, který působí v hotelovém průmyslu od roku 2002. Společnost zastupuje hotelové značky vyšší a střední třídy – Wellton Hotels, Rixwell Hotels a Rixwell Collection Hotels, a také střední třídu – „budget“ značku – RIJA Hotels. Mogotel Hotel Group Ltd. v současné době provozuje 24 hotelů, které nabízejí celkem více než 3 200 pokojů v osmi zemích. Společnost spravuje hotely v Lotyšsku, Estonsku, Německu, Polsku, Bulharsku, Slovinsku, Maďarsku a na Ukrajině a zastupuje značky Wellton Hotels, Rixwell Hotels, Rixwell Collection Hotels, RIJA Hotels, Wyndham, Wyndham Garden, Ramada by Wyndham, ibis Styles a Novotel. Hotely splňují všechny mezinárodní standardy a nabízejí hostům vysoký komfort, dokonalý servis, místo k pobytu s nejlepším výhledem na město, moderní lázeňské a rekreační zařízení, bary a restaurace, stejně jako prostorné a všestranné místnosti pro podnikání a konference. Pro zajištění maximálního pohodlí hostů Mogotel úspěšně využívá všechny moderní nástroje, technologie a inovace v oblasti pohostinství. Rozvojový plán společnosti pro rok 2023 počítá s otevřením dalších 6 hotelů ve střední Evropě a dalších regionech. Více informací naleznete na www.mogotel.com nebo nás sledujte Facebook a LinkedIn.