Lidl dlouhodobě snižuje cenu cukru

Lidl pokračuje v dlouhodobém zlevňování produktů napříč sortimentem. Od pondělí 2. října tak mohou zákazníci nakoupit kilová balení cukru krystalu, krupice i moučka o celých 5 Kč levněji. Nejedná se přitom o jednorázovou akční nabídku, ale dlouhodobé snížení standardní ceny. Nově cukr krystal a krupice budou namísto 32,90 Kč stát 27,90 Kč, cukr moučka vyjde namísto 36,90 Kč na 31,90 Kč.

Snížení cen cukru je dalším krokem, kterým se Lidl snaží alespoň trochu ulehčit mnohdy napjatým rozpočtům rodin či seniorů. Na cenově výhodnější nabídku se Lidl zaměřuje již od začátku roku, oproti roku 2022 se ceny snížily u více než 300 výrobků napříč sortimentem. Týká se to například základních potravin, mléka, sýrů či tvarohů, pečiva, drogistických výrobků i výrobků určených k péči o nejmenší v podobě balení dětských plen různých velikostí.

O společnosti Lidl

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 317 prodejen, které jsou zásobovány 5 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 75 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě Lidl-shop. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či v minulých letech výstavbu Rákosníčkových hřišť. 

Více informací naleznete na: 

www.lidl.cz

www.twitter.com/lidlcz

www.instagram.com/lidlcz

www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika