Autonomní mobilita je maraton, který se – jak se ukazuje – pro některé technologické hráče mění v nedosažitelnou praxi. Zatímco Waymo od Googlu dnes působí jako lídr „robotaxi“, jezdí bez řidičů ve více amerických městech a postupně své působení rozšiřuje i mimo USA, Apple svůj boj v oblasti autonomních vozidel zřejmě definitivně vzdal.
Tento obsah je v kompletní podobě dostupný pouze pro členy FeedIT+ (#FULL a #LITE členství).