Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Kybernetická bezpečnost ve zdravotnictví

9 června @ 11:00 - 10 června @ 17:00

V souvislosti s rychle pokračujícím tempem digitalizace zdravotnictví je téma kybernetické a informační bezpečnosti nemocnic stále naléhavější. Kvalitní poskytování zdravotní péče bez odpovídajícího zabezpečení si dnes již nelze představit. Spolehlivost technologií od zdravotnické techniky po informatiku hraje v moderních nemocnicích zásadní roli. Každý výpadek bezprostředně ohrožuje zdraví i životy.

Společnost Atos IT Solutions and Services, s.r.o. si je těchto hrozeb vědoma a je připravena na rizika nejen reagovat, nýbrž jim účinně předcházet. Budování nových nemocnic stejně jako transformace stávajících zdravotnických zařízení obnáší poskytování jednak moderních sofistikovaných řešení, jednak profesionálních služeb, ale také změny procesů a v neposlední řadě i vzdělávání personálu a veřejnosti. To vše na odpovídající bezpečnostní úrovni.

Proto jsme pro Vás připravili konferenci Kybernetická bezpečnost ve zdravotnictví. Atraktivní program Vám pomůže se lépe v této problematice zorientovat a nabízí některá východiska stejně jako možnost financování plánovaných projektů.

Podrobnosti

Zahájení:
9 června @ 11:00
Ukončení:
10 června @ 17:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
Webová stránka:
https://atos.net/sk/lp/kyberneticka-bezpecnost-v-zdravotnictve-cz

Pořadatel

Atos

Místo konání

Brno