Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Výzvy pro české stavebnictví 2025

26. 8. 2025 @ 8:00 - 27. 8. 2025 @ 17:00

CEEC Research ani v letních měsících nepolevuje a připravilo si pro špičky odborné veřejnosti z řad stavebního průmyslu a akademické odborníky exkluzivní kulatý stůl v rámci konceptu Výzvy pro české stavebnictví. Ten se uskuteční v úterý 26. srpna 2025 od 10.00 do 12.00 v kongresovém sále hotelu Almanac X Alcron Prague.

Setkání proběhne za osobní účasti Karla Havlíčka a Roberta Plagy a bude věnován diskusi nad klíčovými plány zásadních reforem českého školství, které by hnutí ANO rádo realizovalo v případě volebního úspěchu a sestavení vlády.

Jsme přesvědčeni, že budoucnost vzdělávání v České republice nesmí být formována bez aktivního zapojení těch, kdo skutečně utvářejí hodnoty – osobností z oblasti akademie a stavebního průmyslu. Proto na tomto místě propojujeme odborníky jejichž hlas považujeme za nepostradatelný.

Na setkání bude exkluzivně představen návrh připravovaných reforem a prostor bude věnován i otevřené diskusi s těmi, kteří dokáží propojit teorii s praxí, vizi s realitou.

Podrobnosti

  • Zahájení: 26. 8. 2025 @ 8:00
  • Ukončení: 27. 8. 2025 @ 17:00
  • Rubrika Akce:

Pořadatel

  • CEEC Research

Místo konání

  • Praha