Microsoft odkoupí od Nokie divizi zařízení a služeb a získá licenci na patenty i mapové služby Nokie
Společnosti Microsoft a Nokia dnes oznámily, že se představenstva obou firem rozhodla vstoupit do transakce, při níž Microsoft odkoupí divizi zařízení a služeb, získá licenci na patenty Nokia a na používání mapových služeb finského výrobce. (TZ)