Cleverlance a DIRECT Pojišťovna spolupracují na systému online prodeje pojištění

Cleverlance Enterprise Solutions se podílí na vývoji systému pro online prodej pojištění společnosti Direct Pojišťovna. Systém umožňuje velmi snadné a rychlé zjištění ceny pojistného a během pouhých několika minut provede klienta celým prodejním procesem. Vedle online prodeje pojištění automobilů a motocyklů umožňuje sjednání cestovního pojištění a pojištění domova. (TZ)

Od roku 2010 Cleverlance současně zajišťuje technologický rozvoj a provozní podporu tohoto systému. Řešení se vyznačuje pružnou architekturou splňující nároky na rychlý a efektivní proces sjednávání pojištění i u nejnáročnějších klientů. Po několika měsících od převzetí rozvoje aplikace týmem Cleverlance došlo ke zlepšení sledovaných SLA parametrů, zrychlení zavádění nových úprav do systému, zkonsolidování architektury aplikace a její povýšení na vyšší technologie.

“Tým Cleverlance nás oslovil profesionalitou po technologické stránce i svým know-how v oblasti systémů přímých kanálů pro prodej prostřednictvím internetu. Získali jsme architekturu, která využívá nejmodernější technologie v oboru a umožňuje, aby nejnovější trendy v oblasti prodeje služeb a péče o zákazníky byly v systému Direct pojišťovny zákazníkům velmi rychle k dispozici,” uvádí manažer vývoje společnosti Direct Pojišťovna Pavel Teichman.

O společnosti Cleverlance Enterprise Solutions, a. s.:

Společnost Cleverlance je přední český dodavatel IT konzultačních služeb a
komplexních SW řešení pro finanční, telekomunikační a veřejný segment. Hlavní
nabídkou společnosti je podpora obchodních procesů a nových služeb zákazníků díky
efektivní implementaci SW řešení. Tým Cleverlance tvoří více než 400 specialistů
se znalostmi v oblastech obchodních konzultací a analýzy, návrhu, vývoje a
implementace informačních systémů, projektového řízení, testování a QA, informační
bezpečnosti, technické podpory a kompletního outsourcingu informačních
systémů. Dceřiné společnosti TrustPort a AEC rozšiřují portfolio o služby v
oblasti bezpečnosti informačních systémů a špičkové bezpečnostní produkty.
Více informací o skupině Cleverlance najdete na adrese: www.cleverlance.cz.

O společnosti DIRECT Pojišťovna a. s.:

DIRECT Pojišťovna začala působit na českém trhu 21. května 2007. Jako vůbec první pojišťovně v Česku jí povolení k provozování pojišťovací činnosti udělila Česká národní banka. Direct pojišťovna je členem Britské skupiny RSA Insurance Group Plc. (RSA) skupiny, která je jednou z největších nadnárodních pojišťovacích skupin. V oblasti pojišťovnictví má již téměř tři staletí dlouhou tradici a na její služby se spoléhá přes 20 milionů zákazníků po celém světě. Akcie RSA se obchodují na londýnské burze.
Direct Pojišťovna je řádným členem České kanceláře pojistitelů a České asociace pojišťoven a jedinou online pojišťovnou na českém trhu. Své produkty a služby nabízí prostřednictvím přímých prodejních kanálů, tedy přes telefon a internet