Dobijte si kredit u e-va terminálu!

Mezinárodní společnost  LEKKERLAND, významný dodavatel potravinového i nepotravinového zboží, zejména pro čerpací stanice a další maloobchodní síť, nabízí možnost dobíjení předplacených karet mobilních telefonů všech operátorů prostřednictvím svých elektronických terminálů e-va (zkráceně název služby„electronic value“). (TZ)

V současnosti mají zákazníci možnost využít zhruba 2 500 míst po celém území České republiky, kde jsou tyto terminály k dispozici. Jedná se především o čerpací stanice a také vybrané trafiky.

Vzhledem k ukončení možnosti dobíjení předplacených karet mobilních telefonů přes terminály společnosti SAZKA pracuje společnost LEKKERLAND na urychleném rozšíření sítě terminálů e-va.  Terminál, který je od vás nejblíže, najdete na www.e-va.cz.

Dobíjejte jednoduše

Postup dobíjení vašeho kreditu do mobilního telefonu je velmi jednoduchý – stačí u obsluhy na terminálu zadat telefonní číslo, které chcete dobít, vybrat operátora a samozřejmě také hodnotu dobíjení.

Na výběr máte k dispozici následující hodnoty dobíjení:

T-mobile: 200,- 300,- 500,-    700,- 1 000,- Kč
Vodafone: 200,- 350,- 750,- 1 150,- 2 100,- Kč
O2:    200,- 300,- 500,-    700,- 1 000,- Kč

Jak poznáte prodejní místo s terminálem e-va?

Prodejní místa najdete opět velmi jednoduše, jsou označena následujícím logem:

LEKKERLAND je mezinárodní společnost působící v oblasti velkoobchodu potravinářského a nepotravinářského zboží, zásobuje zejména čerpací stanice, maloobchody, cateringové společnosti. V ČR poskytuje služby z logistického centra v Horních Počernicích. Působí na českém trhu od roku 1992 prostřednictvím firmy O.K.Foods. Od roku 1999 je dceřinou společností německé firmy Lekkerland Europa Holding GmbH. Přináší tak nejen dlouholeté zkušenosti z lokálního trhu, ale také know how a stabilitu mezinárodní firmy působící v 10 zemích Evropy.
Společnost LEKKERLAND má ověřené vazby na zákazníky, zaběhlý systém vybírání plateb, velmi dobré vztahy s centrálami a vynikající možnosti pro průzkum a kontrolu trhu.