Zapomeňte na papír, je tady Boogie Board!

Po uvedení LCD tabletu Boogie Board v USA a Japonsku je další zemí, kde je možné LCD tablety Boogie Board pořídit, Česká republika. Tato bezpapírová forma poznámkového bloku si již vydobyla vynikající pověst, kterou v jednom ze svých projevů ocenil i president USA Barack Obama.

Tablet Boogie Board lze použít mnoha způsoby doma, v kanceláři nebo třeba i v autě. Jedná se o ideální náhradu za poznámkový blok nebo klasické žluté vzkazové papírky. Studenti a děti jej mohou používat k nácviku písma, aritmetickým výpočtům, řešení rovnic, kreslení obrázků nebo i hraní her místo tradičního papíru a tužky. Jedná se i o skvělý doplněk do auta, kde může např. na stínítku zastat funkci poznámkové plochy. Díky sadě magnetů jej pak lze snadno uchytit např. na lednici a používat pro domácí vzkazy.
Boogie Board se neztratí ale ani ve zdravotnictví. Může totiž velmi dobře sloužit jako komunikační zařízení pro osoby se sluchovým a řečovým postižením nebo jako rehabilitační nástroj pro pacienty s tělesným či duševním postižením.

Díky přiměřeným rozměrům (125 × 183 mm) a nízké hmotnosti (jen 118 g) je možné tablet Boogie Board používat prakticky kdekoli. Můžete si jej vzít kamkoli s sebou, nechat ležet na stole nebo jej pomocí magnetů přilepit na ledničku. Všude dobře poslouží.
„Máme radost, že můžeme dodávat tablet Boogie Board do Evropy,“ řekl Jon Manke, obchodní ředitel společnosti Improv Electronics. „Evropa vsadila na ekologicky uvědomělý životní styl více, než kterákoli jiná oblast na světě. Očekáváme, že současný tablet Boogie Board a jeho doplňky se stanou nedílnou součástí tohoto životního stylu.“

Unikátní technologie

Psací plocha tabletu Boogie Board je vyrobena z tlakově citlivého displeje Reflex™ LCD firmy Kent Displays, který je na rozdíl od většiny LCD vyroben z ohebného plastu odolného proti nárazu. Reflex LCD uchovává obraz nekonečně dlouho bez spotřeby energie, přičemž energie je spotřebovávána jen na vymazání plochy displeje. Napájení zajišťuje knoflíková baterie, která má kapacitu na více než 50 000 vymazání. I při dvaceti smazání za den tak LCD tablet vydrží bez výměny baterie 6 let, při běžném používání se životnost odhaduje až na 10 let. Samotnou technologii Reflex LCD ocenil ve svém projevu i prezident USA Barack Obama (video naleznete na oficiální stránce na Facebooku).

LCD tablety je možné pořídit již nyní za cenu 999 Kč včetně DPH, přičemž dostupné jsou ihned. Při větších objednávkách je možné tablety opatřit i vlastní barvou a grafikou, čímž se mohou stát ideálním nosičem reklamy nebo firemním dárkem (netýká se kreslící plochy).

Více informací o psacích tabletech Boogie Board najdete na stránce www.boogieboard.cz nebo na Facebookovém profilu www.facebook.com/boogieboardcz. LCD tablety Boogie Board a jejich příslušenství distribuuje v České republice společnost Satomar, s. r. o.

Kontakty

Internetová prezentace: www.boogieboard.cz
E-shop: obchod.boogieboard.cz
Facebook profil: www.facebook.com/boogieboardcz
Obecné informace: info@boogieboard.cz
Obchodní informace: sales@boogieboard.cz