Nové modely notebooků Satellite P750/P755 a P770/P775

Společnost Toshiba Computer Systems, divize společnosti Toshiba Europe GmbH, představila notebooky určené především pro vyznavače digitální zábavy. Modely Satellite P750/P755 a Satellite P770/P775 spojují kvalitní multimediální funkce s výkonností a s vysoce odolným designem. Tato moderní centra zábavy budou uvedena na trh v Evropě, na Středním východě a v Africe ve druhém čtvrtletí roku 2011. (TZ)

Kvalitní obraz i zvuk

Nové, zábavně orientované notebooky Satellite P750/P755 a Satellite P770/P775 uspokojí potřeby filmových a hudebních nadšenců. Jednoduše si poradí s náročnými multimediálními úkony díky výkonným procesorům druhé generace Intel®. Širokou škálu funkcí, jako je např. HD a HD+ a podsvícení LED displeje navíc doplňuje výkonná grafická karta nVidia®, Blu-rayTM ROM a přepisovací optická mechanika s možností nahrávání, přepisování a přehrávání. Dokonalý obraz u notebooků řady Satellite P doplňují vestavěné reproduktory Harman/Kardon® s technologií Dolby® Advanced Audio, které poskytují bohatý a dynamický zvuk. Díky podpoře pro Intel® Wireless Display může uživatel snadno bezdrátově převést obsah notebooku na velkou televizní obrazovku.

Vdechnutí nového života do filmových knihoven

Oba notebooky řady Satellite P750/P755 a Satellite P770/P775 podporují promítání 3D obsahu# přes výstup HDMI na 3D televizor. Filmy ve formátu 3D lze přehrávat buď z 3D média DVD, nebo z 3D disku Blu-ray. Díky výpočetnímu výkonu notebooků a dokonalému převaděči z formátu 2D na 3D dokáží nové modely řady P přidat 3D hloubku i do filmů ve formátu 2D.

Nepřehlédnutelný design

Technické údaje*

Satellite P770/P775:

 • Intel® Core™ i7, Core™ i5
 • Systémová paměť: až 8 GB DDR3 (1 333 MHz)
 • Pevný disk: 2,5“ (5 400 rpm), až 750 GB, ochrana disku snímačem 3D, hybridní disk Solid State Hybrid 4G
 • Displej: 43,9 cm (17,3“), TruBrite® HD+ (16 : 9), podsvícení LED,
 • 1 600 × 900 pixelů, jas 220 cd/m2, odezva 8 ms
 • Grafická karta: nVidia® GeForce® GT 540M s technologií  Optimus™(1 nebo 2 GB)
 • 3× USB 2.0 a 1× USB 3.0 s funkcí USB Sleep-and-Charge, port HDMI® , čtečka paměťových karet
 • WLAN (802.11 b/g/n)*, technologie Bluetooth® 3.0 + HS*, gigabitový Ethernet, funkce Intel® Wireless Display
 • DVD-Super Multi drive (dvouvrstvý), Blu-rayTM ROM, přepisovací mechanika* Blu-rayTM
 • Toshiba Resolution+
 • 1,3Mpx webová kamera s funkcí Toshiba Face Recognition
 • Systém reproduktorů Harman/Kardon®, technologie Dolby® Advanced Audio™, funkce Sleep-and-Music
 • DVB-T/analog. hybridní TV tuner* s ultratenkým dálkovým ovladačem
 • Toshiba LifeSpace, Toshiba Media Controller, Toshiba Eco Utility, Toshiba ConfigFreeTM, Toshiba PC Health Monitor
 • Hmotnost: od 3.4kg
 • Rozměry: 413,6 mm × 274 mm × 28 mm / 36 mm
 • Microsoft® Windows 7 Home Premium (64bit.)

* V závislosti na konfiguraci a
dostupnosti

Modely Satellite P750 a P770 mají sametově černý design s povrchem odolným vůči otiskům, zvýrazněný zrnitou strukturou na krytu displeje a okolo klávesnice. Lesklé a hladké okraje dodávají nezaměnitelný kontrast. Modely Satellite P755 a P775 přichází v ještě noblesnějším designu s metalickým odstínem. Nabídku doplňuje model s bílou podsvícenou klávesnicí, která notebooku dodává nepřehlédnutelný estetický charakter.

Doplňující tiskové materiály a informace

Informace o kvalitě zvuku (v angličtině) najdete na http://eu.press.toshiba.eu/en/articles/standard/bg_sound_quality.

O společnosti Toshiba Europe GmbH

Divize společnosti Toshiba Europe GmbH (TEG) je dceřiná společnost ve vlastnictví Toshiba Corporation v Tokiu, mezinárodní firmy s více než 130letou tradicí. Společnost Toshiba je světový vůdce a inovátor v oblasti moderních technologií a výrobce progresivních elektronických a elektrických výrobků informačních a komunikačních systémů, digitálních spotřebních produktů, elektronických zařízení a jejich součástek, energetických systémů včetně zařízení pro jadernou energetiku, systémů průmyslové a sociální infrastruktury a vybavení pro domácnost.

Divize TEG má ústředí v německém městě Neuss a tvoří ji čtyři obchodní oddělení: Počítačové systémy, Paměťové produkty, Spotřebiče a Elektronické operační systémy. Společně tato oddělení zajišťují výrobu a distribuci přenosných počítačů a jiných mobilních výrobků a zařízení, pevných disků, DVD přehrávačů, LCD monitorů, televizorů a kancelářské elektroniky. Divize TEG pro region EMEA (Evropa, Střední východ, Afrika) poskytuje podporu a pomoc zákazníkům prostřednictvím mnoha firemních poboček.

Společnost Toshiba byla založena v roce 1875, v současné době provozuje celosvětovou síť více než 740 společností s 204 000 zaměstnanců po celém světě a její roční tržby přesahují 75 miliard USD. Další informace o společnosti Toshiba můžete získat na webových stránkách www.toshiba.co.jp/index.htm.