5. výročí domény EU slaví ZONER slevovou akcí a dárkem

ZONER software, akreditovaný registrátor domén EU, nabízí u příležitosti 5. výročí domény EU 50% slevu na nové domény a přidává 1 rok registrace zdarma.

CZECHIA.COM, poskytovatel webhostingových služeb a registrace domén, nabízí zákazníkům v měsíci dubnu skvělou příležitost pro získání domény EU za aktuálně nejlepší cenu na trhu. Navíc ke každé registraci přidává 1 rok platnosti zcela zdarma. (TZ)

Novou doménu EU za pouhých 90 Kč (108 Kč s DPH) může získat každý zákazník na adrese http://www.czechia.com/. Po ověření volného názvu domény stačí pouze vyplnit údaje na majitele domény a potvrdit objednávku. Pro zákazníky je jako bonus připraven dárek – 1 rok registrace EU domény zdarma.

Podle sdružení EURid (www.eurid.eu) je doména EU v současnosti čtvrtou nejoblíbenější doménou v evropských zemích a devátou v celosvětovém měřítku. Dne 7. dubna 2011 byla zaregistrována 3.386.052. doména EU, od zahájení volné registrace v roce 2006, což potvrzuje její úspěšnost.

O společnosti ZONER software, a.s.

Společnost ZONER software, a.s. (www.zoner.eu), je největší český producent softwaru v oblasti digitální fotografie, grafiky, multimédií a významný poskytovatel internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí.

Společnost provozuje své služby pod značkami Czechia (www.czechia.com), Zoner inShop (www.zoner-inshop.cz), regZone (www.regzone.cz), Zoner Photo Studio (www.zoner.cz), inPage (www.inPage.cz), Interval.cz (http://interval.cz), Zoner AntiVirus (www.zonerantivirus.cz) a Zoner Press (www.zonerpress.cz). ZONER software patří mezi největší poskytovatele webhostingu v České republice, je akreditovaným registrátorem domén CZ a EU a v oblasti elektronické komerce je lídrem domácího trhu.