O2 usnadňuje podnikání

Společnost Telefónica O2 přináší zákazníkům z řad podnikatelů a malých firem další novinky vedoucí k zefektivnění jejich podnikání. (TZ)

  • Od dubna dochází ke zrušení samoobslužného systému na zákaznické lince 800 203 203 pro firemní zákazníky. Volající se tak po vytočení čísla bez jakékoliv prodlevy spojí přímo s operátorem.
  • Exkluzivně pro podnikatele zřizuje O2 na vybraných prodejnách speciálně vyčleněná prodejní místa, u kterých budou přednostně obslouženi vyškolenými specialisty.
  • Startuje nový reklamní koncept s postavami Martina a Lucie, kteří budou komunikaci zaměřenou na podnikatele dlouhodobě provázet.
  • Pokračuje úspěšná akční nabídka tarifů O2 Podnikání a O2 NEON.

Zákaznická linka

Zákazníci O2, kteří podnikají, budou od dubna na lince pro firemní zákazníky spojeni přímo s operátorem. Na začátku hovoru sdělí svůj požadavek a podle jeho typu budou hned přepojeni na specializovaného operátora, který jim v dané oblasti pomůže. Zákazník se tak nemusí zdržovat v automatickém hlasovém systému (IVR).

Poradci na prodejnách

Telefónica O2 vyčlenila pro obsluhu podnikatelů a firem na vybraných prodejnách místa s vyškolenými specialisty. Označená místa budou od poloviny dubna k dispozici na 60 značkových prodejnách O2. Jejich seznam lze nalézt na interaktivní mapě pokrytí a prodejenpo zaškrnutí volby Pouze prodejny pro podnikatele.

Startuje nová kampaň

Telefónica O2 spustila novou komunikační kampaň, která cílí na podnikatele a malé firmy. Jejími hlavními aktéry jsou kreslené postavičky Martina a Lucie. První vlna kampaně, která tyto postavy představuje, odstartovala na začátku dubna. V následujících týdnech bude spuštěna další část, zaměřená na výhody spojené s aktuální nabídkou produktů a zlepšení v zákaznické péči. Postavy Martina a Lucie jsou součástí dlouhodobého konceptu, budou se objevovat i v dalších kampaních cílených na podnikatele.

Pokračuje akční nabídka 30 % a 50 % volných minut navíc a Nokia C5 za korunu

Všichni zákazníci z řad podnikatelů a malých firem, kteří přejdou se svým číslem k O2 nebo si aktivují nové číslo s tarifem O2 Podnikání M, L, XL, XXL či tarifem O2 NEON S, M, L, L+, XL a XXL, teď získají navíc 30 % volných minut na dva roky užívání tarifu. V případě současného pořízení další SIM karty, ve stejný den a na stejné IČ, dostávají na jednu z těchto dvou karet navíc 50 % volných minut na dva roky užívání tarifu, na druhou výše zmíněných 30 %. K tarifům si mohou podnikatelé pořídit chytrý telefon Nokia C5 za 1 Kč. Stačí, pokud za telekomunikační služby O2 utratí měsíčně minimálně 750 Kč. Nabídka platí do 31. května 2011 při uzavření smlouvy na 2 nebo 3 roky.