Philips 221S3LCB: ergonomický monitor pro vysokou produktivitu

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic uvedla na český a slovenský trh nový LED monitor značky Philips. Model 221S3LCB je maximálně šetrný ke zdraví uživatele a díky nízké spotřebě elektrické energie i k jeho „kapse“. Technické parametry a výbava tohoto monitoru zaručují vysoký uživatelský komfort při práci i zábavě. (TZ)

Ergonomický LED displej 221S3LCB má řadu užitečných funkcí. Výšku monitoru lze nastavit až o 70 milimetrů a naklánět tak, aby poskytla uživateli ideální úhel a maximální komfort při práci, sledování videí i hraní her. Funkce SmartImage automaticky analyzuje zobrazovaný obsah a umožňuje optimální režim zobrazení. Uživatelsky příjemné rozhraní umožňuje uživatelům vybírat z několika různých nastavení jako je Office, Image nebo Entertainement.

Monitor je vybaven dvěma vstupy – VGA konektorem pro analogový a DVI pro digitální signál.

LED technologie poskytuje obrazu dokonalý jas i kontrast a zářivé barvy. Navíc LED monitory Philips neobsahují rtuť a jsou tak maximálně šetrné k životnímu prostředí. Vysokou efektivitu při využívání elektrické energie potvrzuje prestižní certifikace EPEAT Silver.

Přednosti LED displeje 221S3LCB/00

SmartPower – inteligentní technologie, která dynamicky analyzuje zobrazovaný obsah.
EPEAT Silver – certifikace potvrzující šetrnost k lidskému zdraví a životnímu prostředí.
Nastavení o 70 mm – pivot Compact Ergo Base umožňuje měnit náklon a pozici
Dvojí vstup – konektory umožňující analogový VGA i digitální DVI signál.
Energy Star 5.0 – certifikace potvrzující maximální šetrnost k životnímu prostředí

Technické parametry:

Typ LCD panelu TFT-LCD
Optimální rozlišení 1920 x 1080 při 60 Hz
Úhlopříčka 21,5“
Spotřeba 22,8 W
Formát obrazu 16:10
Odezva 5 ms
Jas 250 cd/m2
SmartContrast 20 000 000 : 1
Hmotnost 4,83 kg
Doporučená min. EU cena 2911 Kč bez DP

O MMD

MMD je nová společnost založená v roce 2009 licenčním ujednáním se společností Philips, jejímž výlučním vlastníkem je koncern TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing LCD monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních zkušeností TPV chce MMD oslovit široké spektrum klientů a nabídnout na trh inovativní produkty. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí v Amsterodamu. Operace na východoevropském trhu zajišťuje pobočka v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými distributory a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchajwanu a v Eindhovenu.

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem LCD monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, Tech Data Distribution, SWS a 100MEGA distribution. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti BGS eDsystem, AT Computers a 100MEGA distribution. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.

Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.