Switche od ZyXELu s nečekaně velkou energií!

Společnost ZyXEL Communications spouští od 18. dubna 2011 promo akci na switche ES-105A, ES-108A a GS-10B. Při nákupu některého ze ZyXEL Switchů tak obdržíte jako dárek Redbull Energy Shot. (TZ)

ZyXEL startuje jedinečnou promo akci na nejprodávanější Switche řady Bestseller ES-105A, ES-108A a GS-10B s 5-letou zárukou. Pokud si zakoupíte jeden z těchto produktů, dostanete ke každému kusu jako bonus nápoj Energy Shot od Redbullu.

Využijte tak této skvělé nabídky a ke každému ZyXEL Switchi dostanete dávku energie zdarma.

Akce platí od 18. dubna 2011 do 31. května 2011.

Soutěž navíc!

Celá promo akce vyvrcholí soutěží o atraktivní Red Bull dárky! Dne 31. 5. 2011 náhodně vybereme 3 sériová čísla prodaných Switchů a jejich majitele obdarujeme speciálním dárkem.

Čím více Switchů si pořídíte, tím větší je Vaše šance na výhru jednoho z Red Bull dárků

Pro více informací, navštivte www.zyxel.cz.

O společnosti ZyXEL

ZyXEL Communications Corp. má sídlo na Tajwanu (Hsinchu) a je předním světovým dodavatelem kompletních síťových řešení. Rozsáhlá nabídka IP síťových řešení společnosti ZyXEL zahrnuje přístupové multiplexery, zařízení pro instalaci u zákazníka (CPE), bezpečnostní zařízení a bezdrátová zařízení. Společnost ZyXEL pomáhá malým a středním organizacím a poskytovatelům služeb k zajištění výkonné a spolehlivé sítě. ZyXEL úzce spolupracuje s prodejci síťových zařízení, telekomunikačními společnostmi, poskytovateli služeb a dalšími velkými organizacemi po celém světě.

Více informací o společnosti ZyXEL naleznete na stránkách www.zyxel.cz nebo www.zyxel.com.