Společnost S&T oceněna na výročním partnerském summitu EMC

Společnost S&T byla jmenována špičkovým partnerem EMC za rok 2010 a dostala titul Top Signature Solution Center Partner pro střední Evropu. Stalo se tak na výročním slavnostním udílení evropských partnerských cen EMC, které proběhlo na jejím shromáždění partnerů v programu EMC Velocity 2011 pořádaném v Barceloně. (TZ)

S&T byla vybrána díky svým vynikajícím výsledkům v roce 2010. Toto ocenění získala poprvé.

Na slavnosti vystoupil Nicolas Leblanc, viceprezident EMEA Channels and Mid-market v EMC, jenž řekl: „Tato ocenění se udílejí za výkony v našem programu Velocity Partners v rámci střední a východní Evropy. Dostávají je vynikající partneři, kteří mohou vystupovat jako prodloužení EMC a pomáhat zákazníkům při urychlování jejich cesty do ,cloudu‘. Doopravdy si ceníme každého takového vztahu, který máme, a uvědomujeme si, jak všechny přispívají k byznysu EMC.“ Nicolas Leblanc dále uvedl: „Společnost EMC posiluje své zaměření na tyto kanály a svou angažovanost, přičemž je plně odhodlána pomáhat svým partnerům v tom, aby se mohli navzájem odlišit a navyšovat své tržby a ziskovost díky společné orientaci na příležitosti, které přináší ,cloud‘.“

„Naše dlouhodobá spolupráce s velkými zákazníky ve střední a východní Evropě a k tomu navíc hluboké znalosti S&T, prokázané vysokou úrovní certifikátů od EMC, nám umožňují implementovat nejmodernější EMC řešení a současně plnit potřeby zákazníků,“ dodal k tomu Peter Sturz, člen správní rady S&T.

S&T spolupracuje s EMC už přes deset let, a to na devatenácti trzích. V roce 2007 S&T a EMC společně otevřely první EMC Velocity Signature Solution Center ve střední a východní Evropě, které se nachází ve Slovinsku. Úkolem tohoto centra je předvádění a prokazování výhod, které přináší kombinace EMC produktů a řešení nabízených společností S&T.

Více informací poskytnou:

Zdeněk Čejka, mediální zástupce S&T CZ, tel.: (+420) 777 332 960, zdenek.cejka@mediakom.cz
Otta Matoušek, marketingový ředitel S&T CZ, otta.matousek@snt-world.com
http://www.sntcz.cz/

O společnosti S&T CZ

Společnost S&T CZ je jedním z největších systémových integrátorů v České republice. Firma je součástí nadnárodní skupiny S&T AG, předního evropského dodavatele IT řešení a služeb, zastoupeného vedle Rakouska v 19 dalších zemích střední a východní Evropy. S&T AG čítá přibližně 2200 zaměstnanců.

S&T CZ v Česku disponuje týmem téměř 230 odborníků a má pobočky v osmi městech: v Praze, Brně, Liberci, Plzni, Českých Budějovicích, Pardubicích, Olomouci a Ostravě. Do tuzemské skupiny S&T rovněž patří dodavatel lékařské techniky S&T Plus. Centrála nadnárodní skupiny S&T AG sídlí v Rakousku, s akciemi společnosti se od roku 2003 obchoduje na Vídeňské burze.

S&T CZ navrhuje, dodává a provozuje informační systémy a poskytuje řešení a služby v oblasti informačních technologií. Zaměřuje se zejména na výrobní podniky a utility, finanční instituce, obchodní organizace a veřejnou správu. K dlouhodobým klíčovým zákazníkům společnosti patří například Škoda Auto, Komerční banka, Česká spořitelna, Citibank, RWE, PwC, MPSV ČR, MMR ČR a další.

http://www.sntcz.cz/