Tři bezplatné aplikace Philips pro iPod / iPad / iPhone obohatí multimediální zážitek spotřebitelů

Philips uvádí tři nové vychytané aplikace pro iPod/iPad/iPhone, které obohatí vaše multimediální zážitky jak při použití nejrůznějších aplikací produktů Apple, tak i při plném využití audio-video systémů Philips. Všechny aplikace jsou dostupné na iTunes zcela zdarma a jsou plně kompatibilní s Apple iPod Touch, Apple iPad a iPad 2 i Apple iPhone. (TZ)

BatterySense zaručuje trvalý multimediální zážitek

Aplikace BaterySense vám umožní maximalizovat výdrž svého jablečného mazlíčka mezi dvěma nabitími. BatterySense ukazuje, které funkce iPhonu, iPodu Touch či iPadu a jak dlouho můžete používat v závislosti na aktuálním stavu nabití baterie. Navrhuje také způsoby, jak prodloužit výdrž baterie podle délky doby, po kterou ji chcete používat. BatterySense poskytuje detailní informace o čase zbývajícím do vybití baterie při různých způsobech použití iPodu/iPadu/iPhonu. Aplikace vám poskytne, v závislosti na příslušném produktu Apple, informaci o zbývajícím čase pro hovor, telefonování po internetu, čtení elektronických knih, přehrávání audia nebo videa, hraní her nebo pohotovostní režim. BatterySense vás bude informovat také o čase zbývajícím do plného nabití baterie, což se může obzvlášť hodit, když někam spěcháte, nebo když zařízení používáte zapojené do nabíječky.

Další informace o BatterySense naleznete na iTunes Preview.

AV Remote změní váš iPod/iPad/iPhone na pokročilý dálkový ovladač
Philips AV Remote promění váš iPod Touch, iPad nebo iPhone ve výkonný dálkový ovladač, se kterým pohodlně budete ovládat všechny síťové audio-video systémy Philips ve své domácnosti. Aplikace AV Remote automaticky detekuje všechny Blu-ray přehrávače Philips, systémy domácího kina nebo audio systémy Streamium v jedné Wi-Fi síti a poskytne vám nad nimi plnou a okamžitou kontrolu z kteréhokoli místa u vás doma. Je-li v domácí síti zapojeno více audio-video systémů Philips, umožní vám AV Remote ovládat každý z nich nezávisle a přepínat z jednoho systému na druhý bez přerušení přehrávání. Aplikace rovněž automaticky detekuje všechny aktuálně dostupné vlastnosti a umožní vám plnou kontrolu i takových prvků, jako je vyhledávání internetových rádií nebo přístup k jednotlivým multimediálním souborům uloženým v jednotlivých zařízeních.

Pohlédněte si, jak AV Remote funguje, na tomto videu na YouTube.

Další informace o AV Remote naleznete na iTunes Preview.

Aplikace Fidelio 2.0 obohatí vaše zážitky s dokovacími reproduktory Fidelio

Aplikace Philips Fidelio 2.0 přináší sadu skvělých nových vychytávek pro dokovací reproduktory Philips Fidelio včetně ovládání přehrávání, světových internetových rádií, multifunkčního budíku a jedinečného systému upozornění spjatých se stavem počasí. S novou aplikací Fidelio 2.0 budete moci snadno procházet a přehrávat každou hudební sbírku uloženou na iPodu Touch, iPadu nebo iPodu, okamžitě sdílet poslouchané skladby s přáteli na Facebooku nebo Twitteru nebo ovládat akustická nastavení reproduktorů. V režimu rádia přináší aplikace Fidelio 2.0 přístup k více než 7000 rozhlasových stanic z celého světa a umožňí vám procházet stanice podle žánru, umístění nebo jejich názvu. Aplikace Fidelio 2.0 vám dokonce dovolí vyhledávat informace o skladbě právě vysílané na zvolené stanici. V režimu hodin nabízí Fidelio řadu přizpůsobitelných hudebních budíků a zpřístupňuje nejnovější informace o počasí. Oznamovací funkce Activity vás dokonce upozorní, když nastanou klimatické podmínky vhodné pro vaši oblíbenou outdoorovou aktivitu. A konečně v režimu baterie vám Fidelio 2.0 pomůže sledovat, kolik času zbývá do vybití baterie dokovacího reproduktoru.

Další informace o aplikaci Fidelio 2.0 naleznete na iTunes Preview.