Odborná veřejnost oceňuje službu Barracuda Web Security Flex

V souladu s aktuálními trendy a požadavky zákazníků společnost Barracuda Networks uvedla na trh nové varianty svých produktů a služeb ve formě virtual appliance, na bázi SaaS a s podporou cloud computing včetně hybridních řešení. (TZ)

Nejnovějším příspěvkem z této oblasti je služba Barracuda Networks Web Security Flex, která byla představena počátkem letošního roku. Ta uživatelům nabízí stejné funkce pro filtraci webu, odstranění spyware a blokování malware jako produkt Barracuda Web Filter.

Uživatelé nyní mohou operativně kombinovat službu Barracuda Networks Web Security Flex s řešením na bázi hardware či virtual appliance. Bez ohledu na aktuálně využitou platformu v rámci takovéhoto hybridního řešení získají plně integrované a centrálně spravované řešení pro bezpečný přístup k webu. Jeho součástí jsou vysoce účinné filtry pro ochranu uživatelů před škodlivým obsahem webových stránek, jako jsou viry, spyware a malware, doplněné o pokročilé možnosti filtrování webového obsahu. S tím je spojena rovněž výhodná a plně transparentní cenová politika služby Barracuda Web Security Flex, která je založena na počtu uživatelů služby bez dalších dodatečných poplatků.

Toto mimořádně flexibilní řešení poskytující široké možnosti úspor investičních i provozních nákladů si již krátce po svém uvedení na trh získalo značnou pozornost zákazníků i odborné veřejnosti. Dokladem toho je zařazení služby Barracuda Networks Web Security Flex mezi finalisty prestižního hodnocení produktů v kategorii informační bezpečnosti „Best of Interop 2011“ v rámci tradičního veletrhu Interop konaného v květnu v Las Vegas.

Více informací o řešení Barracuda Networks Web Security Flex můžete získat na www.barracudanetworks.cz a na stránkách
http://www.gestocomm.cz/gesto-communications-produkt-barracuda-networks-web-security-flex-hostovana-filtrace-e-mailu-odstraneni-spyware-a-blokovani-malware.htm.

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.