Zachraňte asfalt! MSI GT683 ho roztrhá…

Společnost MSI představila nejnovější přírůstek do své rodiny herních notebooků, model GT683 – první hráčský notebook osazený nejnovější grafikou Nvidia GTX560M s 1, 5 GB paměti a procesorem Intel Core i7 nové generace. Skvělé zvukové zážitky nejen při hraní zaručuje jedinečná kombinace reproduktorů Dynaudio a technologie THX TruStudioPRO. Díky výkonnému mobilnímu procesoru Intel Core i7 ve spojení s unikátními technologiemi MSI Turbo Drive Engine a MSI Cooler Boost nikdy nepocítíte nedostatek výkonu a váš notebook přitom zůstane ledově chladný. (TZ)

Nejnovější grafika Nvidia GeForce GTX560M

Pro dosažení maximálního možného výkonu ve hrách společnost MSI jako první ve svém notebooku použila nejnovější grafickou kartu Nvidia GeForce GTX560M s 1, 5 GB DDR5 paměti. Díky své vysoké výbavě je notebook MSI GT683 skvělou zbraní a nástrojem i pro ty nejnovější hry a díky plné podpoře DirectX 11 a technologie Nvidia PhysX vám věrně zprostředkuje veškeré úžasné herní zážitky a vizuální efekty.

Síla nové generace

Herní notebook MSI GT683 používá nejvyspělejší čtyřjádrový procesor Intel Core i7 nové generace, který mu dodává potřebný výkon. Výpočetní výkon všech jader navíc dokáže rapidně zvýšit nová generace technologie Turbo Boost 2.0. O svižnou konverzi, synchronizaci a kompilaci multimediálního obsahu se pak postará špičková technologie Quick Sync Video.

TDE, technologie Turbo Drive Engine a Cooler Boost

Notebook MSI GT683 je vybaven jedinečnou technologií Turbo Drive Engine, která dokáže snadno zvýšit výkon grafického procesoru a stačí k tomu pouhé jedno stisknutí tlačítka Turbo. S notebookem GT683 zkrátka máte k dispozici nejlepší výkon ve chvíli, kdy jej právě potřebujete. Technologie MSI Cooler Boost je pak další vychytaná technologie, kterou aktivujete jediným stisknutím tlačítka. Se zapnutou funkcí Cooler Boost notebook MSI GT683 využívá zdokonalené proměnlivé otáčky ventilátoru a zajistí, že váš notebook bude stále co nejchladnější, aniž by musel ubrat na výkonu.

Špičková zvuková aparatura

Notebook MSI GT683 má ty nejkvalitnější reproduktory, na které můžete v notebooku narazit. Díky spolupráci dvou světoznámých společností MSI a Dynaudio se podařilo převést nespočet výpočtů a mnohaměsíční designové studie a výsledkem je ideální umístění reproduktorů. Vysoce kvalitní zvukový výstup je kombinován se špičkovým vstupem prostřednictvím technologie THX TruStudioPRO.

Snadné rozšíření paměti až na 16 GB

Náruživí hráči si vyžadují maximálně výkonné stroje a notebook MSI GT683 jim vychází vstříc i tím, že nabízí celkem čtyři paměťové sloty DDR3, které umožňují osazení až 16 GB RAM. Není k zahození mít notebook s paměťovou kapacitu výkonného serveru.

Dva pevné disky v poli RAID 0

Díky dvěma pevným diskům zapojeným v rychlém diskovém poli RAID 0 má notebook MSI GT683 nejen dvojnásobnou diskovou kapacitu, ale navíc tato konfigurace zvyšuje rychlost zápisu a čtení až o 70 %.

Super rychlé přenosy dat díky USB 3.0

MSI GT683 je samozřejmě vybaven rychlým rozhraním USB 3.0, které nabízí až desetkrát rychlejší přenos dat než USB 2.0. Datově objemné soubory, jako například filmy a video ve vysokém rozlišení, můžete kopírovat a přenášet mnohem rychleji a snáze. Nyní se můžete věnovat zábavě bez zbytečného čekání a zdržování.

Technologie CinemaPro

Notebook MSI GT683 je skvěle vybaven pro zpracování multimediálního obsahu a nabízí vlastní technologii MSI CinemaPro pro co nejlepší zobrazení. Opět pouhým stisknutím tlačítka aktivujete funkci, která vám zprostředkuje bohaté, syté barvy a vysoké rozlišení pro dosažení maximálních vizuálních zážitků. Notebook MSI GT683 není jen nejlepší volbou pro zapálené hráče, ale také výkonným multimediálním centrem.

Rychle nabít a jít!

Herní notebook MSI GT683 ve svém arzenálu zahrnuje i jedinečnou technologii MSI i-Charger, díky které je možné přes USB rozhraní notebooku nabíjet přenosná zařízení až třikrát rychleji. S MSI budete mít vždy rychle plně nabito.

Technické parametry

Model

GT683R

Audio (kanály)

7.1 – THX TruStudioPRO™

Operační systém

Originální Windows® 7 Home Premium

Reproduktory

2* Dynaudio + Subwoofer

Rozlišení displeje

15.6” (Full-HD, 1920×1080)

Kamera

HD (2MP s HD video)

Procesor

Intel® Core™ i7 (2630QM)

Audio konektory

Vstup pro mikrofon/ výstup na sluchátka / Line in,out / SPDIF

Grafika

NVIDIA® Geforce GTX560M, 1.5GB GDDR5

USB 2.0 / 3.0

2 / 2

Operační paměť

8 GB DDR3

VGA výstup

Pevný disk

640 GB HDD SATA2, Raid 0 (7200RPM)

HDMI

Síť

10/100/1000 Mbps

eSATA

Wireless LAN

802.11 b/g/n WiFi

Baterie

9článková (± 3 hodiny)

Optická mechanika

Super Multi

Hmotnost

3.5 kg

Klávesnice

Zvýrazněné herní klávesy, numerická část

Rozměry (ŠxHxV)

395 x 265 x 35-46 mm

Touchpad

Single touch + scroll

Zdroj

150 W

Bluetooth

Záruka

2 roky (vyzvednutí a doprava zdarma)

Čtečka karet

4-in-1

Příslušenství

Herní batoh a myš + Mafia II + Just Cause II

Společnost MSI představila nejnovější přírůstek do své rodiny herních notebooků, model GT683 – první hráčský notebook osazený nejnovější grafikou Nvidia GTX560M s 1, 5 GB paměti a procesorem Intel Core i7 nové generace. Skvělé zvukové zážitky nejen při hraní zaručuje jedinečná kombinace reproduktorů Dynaudio a technologie THX TruStudioPRO. Díky výkonnému mobilnímu procesoru Intel Core i7 ve spojení s unikátními technologiemi MSI Turbo Drive Engine a MSI Cooler Boost nikdy nepocítíte nedostatek výkonu a váš notebook přitom zůstane ledově chladný.