AT Computers získal do distribuce produkty ZyXEL

Společnost AT Computers bude od 1. července nabízet špičková síťová zařízení ZyXEL. Stává se novým autorizovaným distributorem kompletního produktového portfolia této populární značky. Status platí pro český i slovenský trh. (TZ)

Přední výrobce aktivních síťových technologií pro malé a střední firmy (SB/SMB) je lídrem trhu v segmentu IP bezpečnosti. AT Computers bude zajišťovat nejen prodej výrobků, ale i kompletní spektrum služeb, včetně certifikačních školení nebo předprodejní, marketingové, technické a servisní podpory, kterou zajišťuje lokální zastoupení ZyXEL v České republice.

„ZyXEL je v oblasti síťových zařízení pojmem a jsme rádi, že můžeme svým obchodním partnerům a zákazníkům nově nabízet i tyto produkty. Poskytneme značce naše marketingové know-how,“ říká Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Produktovým manažerem AT Computers pro značku ZyXEL je Lukáš Santarius.

O společnosti ZyXEL

ZyXEL Communications Corp. má sídlo na Tchaj-wanu (Hsinchu) a je předním světovým dodavatelem kompletních síťových řešení. Rozsáhlá nabídka IP síťových řešení společnosti ZyXEL zahrnuje přístupové centrální multiplexery (COE), koncová zařízení pro instalaci u zákazníka (CPE), bezpečnostní zařízení a bezdrátová zařízení. Společnost ZyXEL pomáhá malým a středním organizacím a poskytovatelům služeb k zajištění výkonné a spolehlivé sítě. ZyXEL úzce spolupracuje s prodejci síťových zařízení, telekomunikačními společnostmi, poskytovateli služeb a dalšími velkými organizacemi po celém světě.

Více informací o společnosti ZyXEL naleznete na stránkách www.zyxel.cz nebo www.zyxel.com.

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,7 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.