HOTELY.cz spustily první českou mobilní aplikaci rezervačního ubytovacího portálu

Portál HOTELY.cz jako první vyvinul českou mobilní aplikaci rezervačního ubytovacího systému pro Android, díky které lze snadno a rychle vyhledat více než 1600 ubytovacích zařízení v České republice. Pomocí užitečných filtrů jednodušeji naleznete drahý i levný hotel či penzion nebo jiné ubytovací zařízení, které Vám vyhovuje. (TZ)

Snadné a rychlé vyhledávání umožňuje filtrace termínu pobytu, výše ceny, úrovně či hodnocení ubytovacího zařízení a v neposlední řadě destinace, v níž se chcete ubytovat. Konkrétní místo lze navolit i podle aktuální polohy, kterou mobilní aplikace dokáže zmapovat pomocí GPS.

Každé další vyhledávání vhodného ubytování usnadňuje vlastní profil, který se klientovi automaticky vytvoří s první rezervací.

U všech hotelů či penzionů, jež vyhledáte, jsou zobrazeny užitečné informace, mezi něž patří vybavení pokojů, mapa, kde se ubytovací zařízení nachází, hodnocení skutečnými uživateli a další důležité údaje.

O provozovateli HOTELY.cz

Server HOTELY.cz je rezervační ubytovací systém v České republice spravovaný společností ASPA, a.s. Společnost ASPA, a.s. vykonává své internetové aplikace od roku 2001. Mezi její podnikatelské činnosti patří vývoj a provozování internetového obchodu se zařízením pro bezdrátové sítě WiFi.ASPA.cz, serveru DSL.cz zabývajícím se problematikou internetu a internetového připojení v ČR, internetových obchodů s dárkovým zbožím Dárek.cz a Zlato-Stříbro.cz a komunitního serveru Odpovědi.cz v české, slovenské i ukrajinské verzi.