Lunchtime.cz: Populární „obědová“ aplikace konečně i pro Android

Jednu z velmi populárních bezplatných aplikací na iTunes v ČR si mohou konečně vychutnat i uživatelé Andoidích telefonů. Lunchtime.cz nabízející přehledný výpis okolních stravovacích zařízení s aktuální nabídkou denních jídel je od nynějška ke stažení zdarma i na Android marketu. (TZ)

Po značném úspěchu na konkurenčním iOS se vývojáři z Lunchtimu rozhodli vytvořit i mobilní verzi pro Android. Populární bezplatná aplikace LUNCHTIME.cz stejnojmenné internetové služby je tak spolu s podporou operačního systému Samsungu BADA k dispozici již na třech mobilních platformách.

Při zapnutí si aplikace automaticky zjistí současnou polohu uživatele a z internetu stáhne aktuální data z okolních restaurací v databázi služby. Uživatel si pak může vybrat, jestli si oběd zvolí podle nabídky denního menu, či jestli spěchá a hledá podnik nejbližší. Značnou výhodou je i možnost vlastního filtrování obsahu. Je například možné si nechat zobrazit přehled pouze nekuřáckých fast foodů s klimatizací a točenou kofolu, případně bezbariérovou bezlepkovou pizzerii s dětským koutkem a možností rezervace.

Aplikace může přijít vhod zvláště v období letních prázdnin, kdy lidé často vyjíždí na dovolenou po česku. Díky ní je možné i v neznámém městě rychle najít dobrou restauraci za příznivé ceny, případně jednoduše vyhledat místo, kam se večer zajít s přáteli bavit.

„V současnosti spolupracuje Lunchtime.cz s více než 2500 podniky v ČR,“ uvedl ke službě její ředitel marketingu Jakub Šafránek: „Díky smluvnímu partnerství můžeme zajišťovat aktuální informace na každý den a nejsme zahlceni informačním spamem. Na druhou stranu je pokrytí celého území ČR obtížnější, ale úspěšně se snažíme toto číslo neustále zvyšovat,“ dodává Šafránek.

Aplikaci Lunchtime.cz je možné bezplatně stáhnout přímo z Android Marketu.