Yarvik 8“ Tablet: Multifunkční tablet s HDMI

Pro všechny milovníky maximální mobility představila společnost Yarvik svůj nový Yarvik 8“ Tablet. Surfujte po internetu, posílejte e-maily, poslouchejte muziku a vychutnávejte si videa v pohodlí domova či na cestách. (TZ)

Základním operačním systémem Yarvik 8“ Tablet je Android 2.2 (Froyo). Tablet má už v základní výbavě předinstalováno celkem 15 aplikací, díky nimž bude práce s tabletem hračkou. Zároveň je vybaven i 2.1megapixelovou kamerou, takže si můžete se svými přáteli a rodinou popovídat i prostřednictvím video hovoru. Hudbu a videa si užijete skutečně dlouho. Baterie vydrží až 12 hodin přehrávání hudby a až 4,5 hodiny videa.

Tablet je vybaven dotykovým 8palcovým displejem s rozlišením 800×600 bodů s poměrem stran 4:3. Ovládat ho můžete jak klasicky prsty, tak pomocí přiloženého stylusu. Tablet přehrává video a hudbu v nejznámějších formátech, jakými jsou AVI či MP4, WAV či MP3. Díky novému 800MHz procesoru, 256MB paměti a HDMI portu si můžete prostřednictvím tabletu vychutnat na své televizi filmy ve Full HD kvalitě.

Kapacita interní paměti tabletu je 2 GB. Můžete ji ale rozšířit pomocí MicroSDHC karet až o 32 GB. Tablet je vybaven též dvěma USB 2.0 porty, které můžete využít na připojení externí klávesnice nebo myši.

Yarvik 8“ Tablet je na trhu dostupný za doporučenou koncovou cenu 3599 Kč.

—————————————————

Yarvik

Značka spotřební elektroniky Yarvik je dostupnou alternativou. Produktové portfolio zahrnuje MP4 přehrávače, televize, digitální foto rámečky, přenosné DVD přehrávače, tablety a mnoho dalšího. Výrobky Yarvik jsou určeny pro všechny, kteří hledají spolehlivé, atraktivní produkty za vynikající ceny.