Více než 3 miliony produktů na jednom e-shopu inShop

Zoner inShop spustil první e-shop s propojením na celosvětový elektronický katalog automobilových dílů TecDoc.

Zoner inShop implementoval systém TecDoc pro e-shop fojtikservis.inshop.cz. Pomocí služby TecDoc WEB SERVICE tak získají provozovatelé e-shopu přístup k internetovému katalogu s nabídkou náhradních dílů pro téměř všechny automobily světa. (TZ)

inShop ve spojení s TecDocem tak dokáže nabídnout v jedno e-shopu automobilové díly pro 400 značek výrobců autodílů pro osobní i nákladní vozy, více než 3 038 000 produktů a přes 1 611 000 ilustrací a dalších doplňujících technických informací.

Dokonalá součinnost inShopu a TecDocu umožní udržet si stálou kontrolu nad e-shopem. Nadále je možné využívat všechny funkce inShopu – včetně nabídky vlastního zboží, akčních nabídek, systému plateb a doručovacích metod.

Spolumajitelka Dagmar Fojtíková k inShopu říká: „Potřebovali jsme na e-shopu zobrazovat nejen naše vlastní zboží, ale také zboží, ceníky a stavy skladu našich dodavatelů. inShop nám nabídl komplexní řešení za velmi přijatelnou cenu. Také další úpravy e-shopu jsou řešeny velmi rychle. Jsme velice rádi, že jsme si zvolili inShop.“

inShop je tak jednou z výjimečných aplikací pro e-shopy, která napojení na TecDoc podporuje.

Bližší informace o projektu inShop na http://www.inshop.cz/.

O společnosti ZONER software, a.s.

Společnost ZONER software, a.s. (www.zoner.eu), je největší český producent softwaru v oblasti digitální fotografie, grafiky, multimédií a významný poskytovatel internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí.

Společnost provozuje své služby pod značkami Czechia (www.czechia.com), Zoner inShop (www.zoner-inshop.cz), regZone (www.regzone.cz), Zoner Photo Studio (www.zoner.cz), inPage (www.inPage.cz), Interval.cz (http://interval.cz), Zoner AntiVirus (www.zonerantivirus.cz) a Zoner Press (www.zonerpress.cz).