AVG představuje MultiMiTM pro zjednodušení digitálního života

AVG Technologies dnes představil MultiMi™, revoluční způsob, jak zůstat ve spojení a spravovat svůj digitální život.

MultiMi™ poskytuje uživatelům jeden přístupový bod pro všechny jejich soubory na počítači, emailové účty, platformy sociálních sítích (včetně Facebooku, LinkedIn a Twitteru) a veškerý obsah z cloudových služeb (včetně YouTube, Flickr, různé služby úschoven v cloudu a Google Docs). MultiMi™ umožňuje surfovat snadněji než kdy předtím, spojovat, sdílet a spolupracovat – s kýmkoliv a kdekoliv – prostřednictvím jednotného, snadno ovladatelného dashboardu. (TZ)

Od dnešního dne je k dispozici ke stažení pro Windows zdarma jako plně funkční beta. MultiMi™ je velmi intuitivní osobní dashboard, který je umocněn bezpečnostní technologií LinkScanner od AVG tak, aby měl uživatel jistotu, že všechny jeho informace jsou srozumitelně uspořádány a komunikace je v bezpečí před online hrozbami.

J.R. Smith, CEO AVG Technologies, dodává: „Tím, jak lidé tráví více času online a používají více platforem, tak stále hledáme způsoby, jak zjednodušit, zlepšit a lépe ochránit jejich online život. AVG s radostí představuje MultiMi™, moderní a intuitivní nástroj, který pomůže lidem spravovat svou online komunikaci snadným a příjemným způsobem.”

Stále více lidí má vedle účtu na Facebooku, Twitteru a LinkedIn několik emailových účtů, účtů pro sdílení fotografií a instantní odesílání zpráv. Správa těchto služeb se může stát matoucí a časově náročná – ne-li přetěžující. MultiMi™ poskytuje uživatelům zpětnou kontrolu nad těmito službami, je zábavná a pomáhá k větší produktivitě a efektivitě.

Podobně jako digitální kokpit tak i MultiMi™ poskytuje v reálném čase jeden pohled na to, co se děje a kde, čímž pomáhá mít vše neustále pod kontrolou a ušetřit čas. Prohlížet si powerpointovou prezentaci, kontrolovat svůjprofil na Facebooku, MultiMi™ umožňuje uživatelům prohlížet, vyhledávat a slučovat komunikační toky a to pro práci i zábavu.

Přetáhněte si tweet do emailu a současně aktualizujte svůj status na Facebooku, či přetáhněte fotku z emailu přímo do Flickru nebo Picasy. MultiMi™ bezproblémově integruje vícero kanálů.

Eidan Apelbaum, CEO společnosti Zbang It, tvůrce MultiMi™, dodává: „MultiMi™ vám pomáhá mít pod kontrolou rostoucí toky příchozích informací, a přitom je snadno sdílet. Umožňuje také snadnou spolupráci různých platforem a programů. MultiMi™ nehromadí, ale integruje. V intuitivním a velmi jednoduchém prostředí vám pomáhá uspořádat a zjednodušit váš digitální život.”

J.R. Smith, CEO AVG Technologies, dodává: „AVG chce, aby si lidé byli jisti, že jejich digitální život je v bezpečí před vnějšími hrozbami. Jsme rádi, že s MultiMi™ si můžeme přičíst další bezpečnostní produkt do naší řady a pomocí inovativní technologie expandovat do nových oblastí s využitím našich 20 let zkušeností v oblasti zabezpečení.”

Pro stažení MultiMi™: www.MultiMi.com
O čem je MultiMi™:  http://www.youtube.com/watch?v=mrQoTa4ufLM
MultiMi™ na Facebooku: www.facebook.com/MultiMi
MultiMi™ na YouTube: www.youtube.com/MultiMi MultiMi™ Press Kit: www.multimi.com/AboutPress.aspx

O společnosti AVG Technologies                                                                                                                 www.avg.cz

AVG Technologies je globální poskytovatel bezpečnostních řešení, který chrání více než 110 milionů zákazníků a malých firem ve 170 zemích světa před stále narůstajícími internetovými hrozbami, viry, spamy, kybernetickými podvody a hackery na internetu. AVG má téměř dvě desetiletí zkušeností v boji proti internetovému zločinu a jednu z nejmodernějších laboratoří pro detekci, prevenci a boji s internetovými hrozbami pocházející z celého světa. Volně dostupná verze AVG umožňuje začínajícím uživatelům získat základní antivirovou ochranu a posléze velice jednoduchým způsobem zvýšit úroveň bezpečnosti. Společnost disponuje celosvětovou sítí téměř 6 000 prodejců, partnerů a distributorů včetně Amazon.com, CNET, Ingram Micro, Play.com, Wal-Mart a Yahoo!

AVG se rozhodla spolupracovat se společností Zbang It, inovátorem působícím na sousedním trhu. Kombinací specifických odborných znalostí Zbang It s pohledem AVG na zabezpečení a spotřebitele, jsou AVG a Zbang It schopny uživatelům, včetně více než 110 milionům aktivních AVG uživatelů, poskytnout špičkovou a bezpečnou technologii.

O společnosti Zbang It

Zbang It LTD je inovativní technologická společnost, která speciálně navrhla uspořádání a jednoduché a efektivní řešení pro správu velkého množství obsahu, s kterým se lidé na denní bázi setkávají. Zbang vyvinul unikátní technologii komunikačních konektorů, které mohou komunikovat s jakýmkoliv API a převést data do předem definované struktury, která je dostupná, malých rozměrů a plně přenosná.

Tato technologie je implementovaná v MultiMi™ a nabízí uživatelům přístup k emailu, Facebooku, Twitteru a do služeb pro ukládání souborů z jednoho místa. Se stejnou technologií jsme schopni se připojit k technologii AVG LinkScanner a zajistit bezpečné surfování online.