4-packy inkoustů s foto papírem zdarma jen v síti SMAT

Síť SMAT – specialista na Spotřební MATeriál – rozšířila svůj sortiment o výrobky v designu sítě. Konkrétně se jedná o 4-packy nejprodávanějších kompatibilních inkoustů pro tiskárny Epson a Canon s foto papírem zdarma. Zákazníci mohou ušetřit až 65% nákladů. Tyto produkty jsou k zakoupení výhradně na prodejnách a e-shopech sítě SMAT v ČR a SR. (TZ)

Každý pack z nové kolekce SMAT produktů obsahuje čtyři inkousty (black, cyan, magneta, yellow) a navíc zdarma jako dárek foto papíry 10 x 15 cm.

S novými 4-packy v designu sítě SMAT mohou zákazníci ušetřit až 65% nákladů na tisk ve srovnání s průměrnými cenami čtyř samostatných originálních inkoustů v síti SMAT.

SMAT 4-packy zahrnují:

  • Inkousty pro Epson Stylus D78, DX4000, DX4050,

  • inkousty pro Canon iP4200, iP5200, MP500, MP800,

  • inkousty pro Canon iP3600, iP4600, MP620, MP630,

  • inkousty pro Canon S400, S600, BJC3000, BJC6000.

Jednotlivé packy si mohou zákazníci zakoupit přímo v prodejnách sítě SMAT nebo si je mohou objednat přes internetové stránky www.smat.cz (www.smat.sk) a vyzvednout si je zdarma na prodejně bez jakéhokoliv skrytého poplatku za odběr zboží.Jako specialisté na spotřební materiál dokáží členové sítě SMAT svým zákazníkům nejen pomoci při výběru správného spotřebního materiálu pro jejich tiskárnu, ale také odborně poradit s optimalizací nákladů na tisk. Optimalizace však pro SMAT partnera neznamená automaticky doporučit zákazníkovi nejlevnější spotřební materiál, ale vychází ze zákazníkových potřeb četnosti tisku a požadavků na kvalitu tiskových výstupů. Cílem navrhovaného řešení je splnit zákazníkovo očekávání.O společnosti LAMA Plus

LAMA Plus s.r.o. je ryze českou obchodní společností. Profiluje se jako komplexní zdroj spotřebního materiálu a doplňků pro IT resellery v rámci evropského kontinentu. Společnost je přímým dovozcem originálních materiálů stejně jako cenově dostupnějších materiálů kompatibilních. LAMA Plus je v ČR jediným autorizovaným distributorem výhradně spotřebního materiálu řady předních světových výrobců, např. Hewlett-Packard, Epson, Lexmark, OKI, Brother, Verbatim, Imation, TDK, Goodram. Svým partnerům nabízí také produkty dalších renomovaných značek – Canon, Xerox, IBM, Minolta, Ricoh, Sharp, Kyocera, Toshiba, … LAMA Plus je výhradním distributorem baterií Polaroid, kompatibilních produktů Fullmark, Copygraph, UP  v ČR a SR.

LAMA Plus se odlišuje od ostatních obchodních firem v této oblasti v ČR také vlastní produkční řadou značky LOGO. Tato ojedinělá kolekce počítačových doplňků a spotřebního materiálu pro výpočetní a kancelářskou techniku je symbiózou kvality, atraktivního balení, které výrazně podporuje prodejnost, a nejvýhodnějších cen. Společnost LAMA Plus dodává zboží prodejcům, systémovým integrátorům i renomovaným obchodním řetězcům po celé ČR. Firma má své zastoupení také na Slovensku a v Polsku odkud zásobuje země Evropské unie i další státy Evropy (cca 15 zemí). Již tradičně společnost LAMA Plus vystavuje na veletrzích CeBIT a Paperworld v Německu.Více informací naleznete na www.lama.cz a www.logoland.eu

Distributor LAMA Plus s.r.o. v listopadu roku 2005 založil síť SMAT – síť maloobchodních prodejen specializovaných na spotřební materiál a počítačové doplňky pro kancelářskou a výpočetní techniku. Síť sdružuje 27 prodejen v rámci ČR a SR. Téměř 11000 produktů spotřebního materiálu a počítačových doplňků pro výpočetní a kancelářskou techniku spolu s odborným poradenstvím může nabídnout kterákoliv z prodejen SMAT.

Více informací naleznete na www.smat.cz nebo www.smat.sk.