MSI GT780DX – nový herní dravec

Společnost MSI představuje svůj nejnovější herní notebook GT780DX se 17“ matným Full-HD LED displejem. Chloubou herního notebooku je extrémně výkonná grafická karta NVIDIA GTX570M s 1, 5 GB GDDR5 paměti. MSI se ve spolupráci s věhlasnými jmény SteelSeries, Fnatic.MSI a Dynaudio podařilo vyrobit nejlepší hráčský model snů. Kromě speciální herní klávesnice s barevným podsvícením byl vzhled notebooku GT780DX zcela přepracován tak, aby přesně splňoval potřeby hráčů. Díky reproduktorům Dynaudio a technologii THX TruStudioPRO notebook MSI GT780DX zaručuje ty nejlepší herní zážitky. MSI GT780DX je nyní zkrátka nejlepší herní notebook, který byl kdy vyroben. (TZ)

Výkonná grafika připravená na nejnovější hry

MSI se významně zaměřila na kvalitu zobrazení. Díky použití 17“ Full-HD displeje s matným povrchem a LED podsvětlením je tou nejlepší možnou volbou pro dosažení dokonalého obrazu v každém okamžiku zapáleného hraní. Notebook MSI GT780DX je osazen grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX570M s 1, 5 GB GDDR5 paměti, se kterou bude mít notebook vždy dostatek výkonu pro hraní nejnovějších i připravovaných her s podporou DirectX 11.

Skvělé zážitky nejsou omezeny pouze na samotnou grafiku, díky využití moderních technologií jako NVIDIA PhysX a telesaci hry dostávají mnohem realističtější vzhled. Navíc díky vlastní technologii MSI TDE (Turbo Drive Engine) může výkon grafiky GTX570M dosáhnout ještě lepších výkonů. Stačí pouhé jedno stisknutí tlačítka a získáte výkon navíc.

Klávesnice od SteelSeries

Na konceptu nových modelů herní (G) série notebooků MSI spolupracuje s týmem světových šampionů Fnatic.MSI. Na základě jejich požadavku se MSI spojila s výrobcem herního příslušenství, společností SteelSeries, aby vytvořila klávesnici speciálně pro herní notebook MSI GT780DX. Klávesnice má podstatně vyšší tuhost a odolnost a klávesa Win se přesunula na pravou stranu. Pro větší pohodlí a pohotovost v FPS hrách se pak zvětšily klávesy Ctrl a Alt. Mnohé jiné klávesnice navíc nemají potřebnou rychlost a odezvu na klávesové zkratky. Na notebooku GT780DX se vám to nemůže stát, protože klávesnice zvládá provést 10 příkazů současně. V rukách tak máte mocný nástroj a můžete být vždy před vašimi soupeři a plnit několik misí současně.

Na notebooku MSI GT780DX si navíc můžete nastavit některou z tisíců vlastních kombinací podsvícení klávesnice. Hráči jistě ocení i to, že herní klávesový kříž W, A, S, D a klávesa Ctrl jsou všechny podsvícené. Pro zapnutí LED podsvětlení v levé části klávesnice stačí jen stisknout tlačítko herního režimu v horní části klávesnice. Zbylé klávesy zůstanou tmavé, takže ty správné klávesy najdete snadno i v plném bojovém nasazení.

Ozvučení od Dynaudio a THX TruStudioPRO

Herní notebook MSI GT780DX je vybaven těmi nejlepšími reproduktory, které v notebooku můžete najít. Díky spolupráci dvou světoznámých společností MSI a Dynaudio se podařilo převést nespočet výpočtů a mnohaměsíční designové studie a výsledkem je ideální velikost, design a umístění reproduktorů. Vysoce kvalitní zvukový výstup je kombinován se špičkovým vstupem prostřednictvím technologie THX TruStudioPRO.

Specifický vzhled z černého kartáčovaného hliníku

Každý jednotlivý prvek designu notebooku MSI GT780DX přispívá k celkovému dojmu extrémně výkonného profesionálního a stylového herního stroje. Zářící bílo logo MSI uprostřed víka displeje ještě zdůrazňuje propracované tělo notebooku ze slitin hliníku se vzhledem kartáčovaného kovu.

Paměť až 16 GB

Náruživí hráči si vyžadují maximálně výkonné stroje. Herní notebook MSI GT780DX proto nabízí celkem čtyři paměťové sloty DDR3, které umožňují osazení až 16 GB RAM. Není k zahození mít notebook s paměťovou kapacitu výkonného serveru.

Dva pevné disky v poli RAID 0

Díky dvěma pevným diskům zapojeným v rychlém diskovém poli RAID 0 má notebook MSI GT780DX nejen dvojnásobnou diskovou kapacitu, ale navíc tato konfigurace zvyšuje rychlost zápisu a čtení až o 70 %.

Rychle nabít a jít!

Herní notebook MSI GT780DX ve svém arzenálu zahrnuje i jedinečnou technologii MSI i-Charger, díky které je možné přes USB rozhraní notebooku nabíjet přenosná zařízení až třikrát rychleji. S MSI budete mít vždy rychle plně nabito.

Technické parametry
Model MSI GT780DX
CPU Intel® Core™ i7-2630QM / i5-2410M
Operační systém Originální Microsoft® Windows® 7 Home Premium 64 Bit
Grafika NVIDIA® GeForce™ GTX570M 1.5GB GDDR5
Operační paměť 8 GB/16 GB DDR3
Pevný disk 500 GB/750 GB/1,5 TB 7200 rpm (Raid 0)
Displej 17” 16:9, 1920 x 1080, Full-HD, matný
Čipová sada Intel® HM67 Express
Optická mechanika Super Multi/Blu-ray
I/O HDMI, VGA Out, 2x USB3.0, 3x USB2.0, 1x eSATA
Wireless LAN 802.11 b/g/n
Čtečka karet 7-in-1
Zvuk 7.1 prostorový zvuk s repro Dynaudio & THX TruStudioPRO
Kamera HD webkamera (2 MPx s HD záznamem)
Rozměry (ŠxHxV) 428 x 288 x 55 mm
Hmotnost 3, 9 kg
Klávesnice Herní klávesnice SteelSeries