Změny v TISCALI MEDIA: Michal Kubík pověřen vedením společnosti

Řízením společnosti TISCALI MEDIA je od září pověřen Michal Kubík. Od ledna 2012 se stane výkonným ředitelem společnosti. Jan Václav Čep, dosavadní generální ředitel TISCALI MEDIA, přechází do společnosti TISCALI INVESTMENT, kde se bude věnovat strategickému rozvoji celého holdingu. (TZ)

Po dvou letech v čele TISCALI MEDIA přechází generální ředitel Jan Václav Čep do společnosti TISCALI INVESTMENT. „Jde o přirozený vývoj v rámci celé skupiny,“ říká internetový podnikatel Jan Václav Čep. „V TISCALI INVESTMENT se budu nadále věnovat strategickému rozvoji. Klientům a obchodním partnerům mohu již nyní prozradit, že v brzké době oznámíme realizaci velmi zajímavého obchodního propojení v rámci českého Internetu,“ dodává.

Řízením TISCALI MEDIA je pověřen Michal Kubík, dosavadní obchodní ředitel společnosti, který se od ledna 2012 stane výkonným ředitelem. Kubík před příchodem do TISCALI MEDIA působil v mediální skupině Mafra.

„TISCALI MEDIA je jedním ze silných hráčů na českém Internetu,“ říká Michal Kubík, od září pověřený řízením společnosti. „V tomto roce se nám podařilo výrazně posílit obchodní tým, rozšířit produkty a nabídnout nové možnosti internetové reklamy. S podporou TISCALI INVESTMENT budeme pokračovat, TISCALI MEDIA se tak bude moci stát ještě silnějším a významnějším hráčem,“ dodává.

TISCALI INVESTMENT, kam Jan Václav Čep přechází, je následovníkem investiční společnosti Dignity, která vlastní mediální skupinu TISCALI MEDIA a další internetové firmy a projekty.

O TISCALI MEDIA

TISCALI MEDIA, a.s. je významným provozovatelem internetových medií zaměřených na infotainment, volnočasové aktivity, celebrity a gaming. Měsíčně baví téměř dva miliony lidí. Záměrem je přinášet kvalitní zábavný obsah uživatelům a jasnou přidanou hodnotu inzerentům. Pro zaměstnance, spolupracovníky i partnery vytváří inspirativní prostředí a dobré vztahy.

O TISCALI INVESTMENT

TISCALI INVESTMENT je následovníkem investiční společnosti Dignity, která vlastní mediální skupinu TISCALI MEDIA. Cílem TISCALI INVESTMENT je zabezpečit strategický rozvoj společnosti TISCALI MEDIA a hledat pro tuto úspěšnou mediální skupinu nové příležitosti k růstu.