O2 exkluzivně nabízí tablet Samsung GALAXY Tab 10.1 16 GB 3G za zvýhodněnou dotovanou cenu

Společnost Telefónica zařadila do své nabídky nový tablet Samsung GALAXY Tab 10.1 16 GB 3G. Zákazníci jej mohou koupit s mobilním datovým tarifem exkluzivně ve všech O2 prodejnách za zvýhodněnou cenu. Vhodný datový tarif je možné pořídit již za 300 Kč měsíčně. (TZ)

“ Všechny funkce tohoto špičkového tabletu jde využít naplno jen s kvalitním mobilním datovým připojením. Telefónica proto nabízí exkluzivně zvýhodněné ceny tabletu spolu s O2 mobilním internetem,“ říká Jiří Dvorjančanský, marketingový ředitel společnosti Telefónica Czech Republic. “ Do budoucna věříme, že se budou tablety spolu s mobilními daty běžně používat stejně jako chytré telefony,“ dodává Jiří Dvorjančanský.

Zvýhodněné ceny Samsung Galaxy Tab 10.1 16 GB 3G

Datový tarif Cena datového tarifu/měsíc Zvýhodněná cena tabletu Samsung GALAXY Tab 10.1 16 GB 3G
O2 Mobilní internet Start 300 Kč 12 995 Kč
O2 Mobilní internet Standard 500 Kč 11 995 Kč
O2 Mobilní internet Pro 750 Kč 10 995 Kč
Základní cena bez datového tarifu 13 995 Kč

Zákazník si může zakoupit Samsung Galaxy Tab 10.1 16 GB 3G za zvýhodněnou cenu k mobilním datovým tarifům O2 Mobilní InternetStart, Standard a Pro, jsou-li pořízené jako samostatná i doplňková služba k internet na doma. Podmínkou je nová aktivace a závazek na 24 měsíců nebo prodloužení stávajícího závazku na 24 měsíců. Tablety jsou dostupné na všech O2 Prodejnách. Nabídku nejde kombinovat s technologií CDMA.

Více informací o tabletu Samsung GALAXY Tab 10.1 16 GB 3G najdete zde.

O společnosti Telefónica Czech Republic

Telefónica Czech Republic je předním integrovaným telekomunikačním operátorem na českém trhu. V současnosti provozuje téměř sedm miliónů mobilních a pevných linek, což z ní činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb na světě. Nabízí nejucelenější nabídku hlasových a datových služeb v České republice. Mimořádnou pozornost věnuje využití růstového potenciálu především v datové a internetové oblasti. Společnost provozuje nejrozsáhlejší pevnou a mobilní síť včetně sítí 3. generace – datovou síť CDMA a síť UMTS, která umožňuje přenos dat, hlasu, obrazu a videa. Telefónica Czech Republic je také předním poskytovatelem ICT služeb v zemi.

O společnosti Telefónica Europe

Telefónica Europe je obchodní divizí společnosti Telefónica, která poskytuje služby v oblasti mobilního a fixního volání a DSL připojení ve Velké Británii, Irsku, Německu, České republice a na Slovensku – všechny organizační jednotky používají značku O2. Má více než 54 miliónů zákazníků mobilních a pevných služeb. Telefónica Europe vlastní 50 % podíl v britské a irské pobočce Tesco Mobile a společný podnik Tchibo Mobilfunk v Německu. Ředitelství společnosti Telefónica Europe sídlí ve Slough ve Velké Británii.

O společnosti Telefónica

Společnost Telefónica je z hlediska tržní kapitalizace jednou z největších telekomunikačních firem na světě. Své obchodní aktivity zaměřuje především na služby pevné a mobilní telefonie, přičemž za klíčový nástroj k rozvoji obojího považuje širokopásmové připojení. Společnost ve významném rozsahu působí celkem v 25 zemích světa a počet jejích zákazníků dosahuje více než 260 milionů. Její zastoupení se soustřeďuje na Španělsko, Evropu a země Latinské Ameriky, kde realizuje svou růstovou strategii. Telefónica je 100% soukromá společnost, akcie společnosti jsou kotované na burze v Madridu a dalších burzách a dělí se o ně více než 1,5 miliónu přímých akcionářů.