Red Hat představuje novou marketingovou a PR manažerku pro Východní Evropu a Rusko

Red Hat jmenoval Věru Petrtýlovou novou marketingovou a PR manažerkou pro Východní Evropu a Rusko. Věra Petrtýlová na nové pozici zúročí své více než 18leté zkušenosti s marketingem a PR z velkých IT firem.

Věra Petrtýlová dříve působila ve společnosti Symantec, kde byla 10 let zodpovědná za marketing a PR. Před svým odchodem měla na starost Českou republiku, Slovensko a region SEE (Slovensko, Chorvatsko, Makedonie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Albánie). Než nastoupila do Symantecu, pracovala více než 5 let ve společnosti Novell a na pozici marketingová manažerka zodpovídala za Českou a Slovenskou republiku.

„Přestože mám bohaté zkušenosti z velkých nadnárodních IT firem, práce pro Red Hat je pro mě zajímavou výzvou. Jsem ráda, že mohu využít své znalosti a kontakty a přispět k vylepšení marketingového systému a komunikace s médii i veřejností,“ říká Věra Petrtýlová, Senior Marketing a PR Manager pro Východní Evropu a Rusko, Red Hat.

Věru Petrtýlovou ve volném čase zaměstnávají především její 2 synové. Pokud jí zbude přeci jen nějaký čas, velmi ráda cestuje.

Společnost Red Hat nově pro Českou a Slovenskou republiku spolupracuje v oblasti PR s agenturou CoLin, proto pokud budete mít zájem o doplňující informace nebo budete mít jakékoli dotazy, neváhejte mě kontaktovat.