Inkoustové tiskárny Canon PIXMA podporují bezdrátový tisk z iPadu, iPhonu a iPodu touch

Společnost Canon Europe oznámila, že vybrané nové modely multifunkčních inkoustových tiskáren Canon PIXMA podporují technologii AirPrint pro bezdrátový tisk z iPadu, iPhonu a iPodu touch. AirPrint umožňuje bezdrátový tisk fotografií, e-mailů, webových stránek a dalších dokumentů i bez nainstalovaných ovladačů. Nová technologie šetří čas a usnadňuje tisk. (TZ)

AirPrint zatím podporují tři modely Canon PIXMA – PIXMA MG8250, MG6250 a MG5350. Postupně bude AirPrint podporovat většina nově představených inkoustových tiskáren Canon PIXMA.

AirPrint je kompatibilní s iPadem, iPadem 2, iPhonem 3GS, iPhonem 4 a iPodem touch (3. generace nebo novějším) se systémem iOS 4.2 nebo novějším.

Další informace o technologii AirPrint a tiskárnách Canon PIXMA naleznete na stránkách: www.canon.cz nebo http://www.canon-europe.com/.

O společnosti Canon Europe

Společnost Canon Europe je dceřinou společností japonské společnosti Canon Inc., předního světového inovátora a poskytovatele fotografických a zobrazovacích technologií.

Společnost Canon, Inc., byla založena v roce 1937 a již více než 70 let úspěšně působí v oblasti výzkumu a vývoje optických systémů. Canon v minulém roce slavil padesáté výročí své obchodní přítomnosti v Evropě.

Další informace o společnosti Canon Europe jsou k dispozici na webové adrese  www.canon-europe.com.