iCom Vision Holding nově pro Škoda Media Services

Společnosti iCom Vision Holding, která se zabývá mobilními a internetovými aplikacemi, zahájila v září spolupráci se Škoda Media Services společnosti Škoda Auto a.s. Mobilní aplikace, která byla spuštěna v březnu 2011, přináší mimo jiné informace o modelech vozů Škoda. (TZ)

Uživatelé mobilní aplikace najdou na jednom místě informace o jednotlivých modelech vozů, jejich fotografie a technické údaje, videa, důležité odkazy a kontakty. „Mobilní aplikace Škoda Media Services je vynikajícím příkladem užitečnosti a efektivního využití mobilních technologií a chytrých telefonů v praxi,“ říká Ondřej Švihálek ze společnosti iCom Vision Holding a dodává: „Na jednom místě, v reálném čase a takřka kdekoli mají uživatelů možnost sledovat nejen textové, ale také zvukové či obrazové aktuální informace a novinky.“

Mobilní aplikace je určena pro iPhone, iPad a Android. Ke stažení je zdarma.

O společnosti iCom Vision, a.s.:

iCom Vision Holding, a.s. je společností, která propojuje internetové a mobilní technologie. iCom Vision Holding, a. s. je poskytovatelem online služeb a mobilních řešení. Zaměřuje se na mobilní média a internet a specializuje se na vývoj mobilních a webových aplikací. Díky nabízeným službám mohou zákazníci integrovat mobilní a internetové technologie tak, aby zajišťovaly konzistentní firemní i marketingovou komunikaci. Společnost nabízí kompletní servis od konceptu a vývoj až po implementaci, průběžné sledování a následnou technickou podporu a péči.

Kvalita poskytovaných služeb byla již několikrát oceněna řadou významných cena za inovace v oblasti vývoje mobilních aplikací, jakými je například Creative Mobile Award 2003 a 2004, MMS TOP 2003 a The Best Mobile Solutions 2005.

Na základě rozhodnutí č.347/2011, představenstva Varšavské burzy cenných papírů (GPW) ze dne 22.3.2011, je od 23.3.2011 zahájeno veřejné obchodování 1.000.000 akcií společnosti v nominální hodnotě CZK 2,00 na alternativním trhu NewConnect. Společnost se obchoduje v systému NewConnect pod zkráceným názvem ICMVISION, s označením ICM. Akcie společnosti jsou vedeny Národním depozitářem cenných papírů (KDPW) pod kódem CZ0008467735, a to na základě oznámení o přidělení ISIN Centrálním depozitářem cenných papírů, a.s. ze dne 22.2.2011.

Autorizovaným poradcem společnosti pro NewConnect je společnost CMS ProAlfa (www.cms-proalfa.pl). Tvorbu trhu na NewConnect, tzv. market animátora, smluvně poskytuje společnost CYRRUS, a.s. (www.cyrrus.cz).