Electro World prodává stopaře pro auta, děti i seniory

Praha, 17. října 2011 – Electro World vám pomůže ochránit nejen automobily, ale také uhlídá děti nebo seniory. V aktuální nabídce má špičkové GPS lokátory se zcela unikátními funkcemi. Lokátory vám okamžitě prozradí svou polohu, ale nejen to: Umí zpětně ukázat, kde se pohyboval, a dokonce si můžete nastavit oblast, kterou nesmí lokátor opustit. Pokud by se tak stalo, okamžitě dostanete avízo. (TZ)

„Lokátory se nám velmi osvědčily a zákazníci je s oblibou kupují. Je velmi uklidňující, když rodiče mohou bleskově zjistit, kde se nachází jejich potomek, domácí zvíře nebo třeba osobní vůz. GPS lokátor vám okamžitě ukáže svoji polohu. A je jedno, jestli je schovaný v automobilu, ve školní aktovce nebo v brašně notebooku. Během několika sekund vidíte, kde se lokátor (a tedy i hlídaný objekt) nachází,“ říká Michal Navrátil, Category Manager Telekomunikací + foto ze společnosti Electro World.

Výhodou lokátorů, které prodává Electro World, je velmi jednoduché ovládání a nízké provozní náklady. Model PGT5020 lze jednoduše nakonfigurovat pomocí SMS, hlasového menu nebo dodávaným softwarem přes PC. Na rozdíl od jiných služeb se neplatí žádný měsíční paušál, platí se pouze SMS, MMS, případně za data, a to podle ceníku operátora. Pokud nebudete zjišťovat informace o poloze, nebudete platit vůbec nic.

Lokátory jsou vhodné pro děti i seniory. Chcete vědět, kde se vaše dítě právě nachází? Nebo kudy chodí ze školy? A kde bylo včera odpoledne? To vše vám stopař prozradí. Kdykoliv lze zaslat požadavek a vrátí se vám SMS s aktuální polohou nebo komfortní MMS, ve které bude výřez mapy s vyznačeným místem polohy. Případně stačí otevřít webovou stránku www.GPSlocator.cz, na které je možné zjistit okamžitou polohu. Unikátní funkcí je hlídání oblasti: Do mapy zakreslíte region, který nesmí lokátor opustit. A pokud se tak stane, budete okamžitě informováni.

PGT5020 rovněž poslouží jako špičkový hlídač automobilů, kamionů, stavebních strojů nebo lodí. Na internetu si můžete kdykoliv ověřit, kde se lokátor nachází, a můžete si nechat zobrazit projeté trasy a dokonce vygenerovat i knihu jízd. Tak budete přesně vědět, kudy a kdy auto jezdilo. Model PGT5020 je vybaven i otřesovým čidlem, díky čemuž může spustit alarm, pokud někdo s automobilem neoprávněně nakládá – třeba jej odváží. Instalace do automobilu je přitom velmi jednoduchá a můžete ji zvládnout i svépomocí.
Zařízení má vysoký důraz na bezpečnost. Deaktivovat jej může jen oprávněná osoba a polohu prozradí jen registrovaným číslům, čímž je zaručena plná kontrola nad soukromím.
Lokátor PGT5020 je dostupný ve všech prodejnách Electro World za cenu 6.499 Kč. Školený personál na prodejně každému předvede, jak zařízení funguje a jak jednoduchá je konfigurace.

Electro World

Electro World je jedním z největších evropských a lokálních řetězců zaměřených na prodej elektroniky a elektrospotřebičů. Na domácí trh vstoupil v roce 2002 a v současnosti je pod touto značkou otevřeno v Čechách a na Slovensku 23 prodejen. Electro World je od začátku vstupu na náš trh jedním z lídrů maloobchodu s elektrem a ročně v jeho obchodech nakupují miliony zákazníků.

Electro World patří do nadnárodní skupiny Dixons Retail, světově známé společnosti specializované na elektrické spotřebiče. Vedle značky Electro World patří do Dixons také tradiční prodejny jako PC World, Currys a Dixons.co.uk ve Velké Británii a Irsku, Elkjøp v severní Evropě, UniEuro v Itálii, Kotsovolos a Electro World v Řecku, Electro World v Turecku, PC City ve Francii, Itálii a Španělsku nebo internetový obchod Pixmania.com po celé Evropě. V současné době provozuje Dixons Retail ve 28 zemích více než 1.300 klasických či internetových obchodů a zaměstnává téměř 40.000 osob. V obchodech patřících do skupiny Dixons Retail každoročně nakupuje přes 100 milionů zákazníků.