ZenithOptimedia Prague pro Hewlett-Packard

Digitální divize mediální agentury ZenithOptimedia Prague pracuje nově pro Hewlett-Packard. Pražská pobočka agentury má na starosti výkonnostní kampaně pro Českou republiku, Slovensko, Polsko a Rusko. (TZ)

Společnost Hewlett-Packard je dlouholetým klientem nadnárodní agentury ZenithOptimedia. V minulých týdnech dostala česká pobočka agentury důvěru od společnosti Hewlett-Packard plánovat a optimalizovat výkonnostní kampaně pro vybrané země střední Evropy a Ruska.

„Společnost ZenithOptimedia nově zabezpečuje služby Search Engine Marketing (SEM) pro celý region EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika). Česká pobočka HP je v rámci naší společnosti v efektivním využití SEM evropským lídrem. Díky osobnímu přístupu ředitele digitální divize ZenithOptimedia Prague Tomáše Vargy se nám podařilo přesvědčit evropský management, že česká pobočka agentury je schopna efektivně řídit kampaně v celém regionu střední Evropy a v Rusku,“ říká Petr Trešl, marketingový ředitel Divize osobních počítačů a notebooků společnosti Hewlett-Packard Česká republika a Slovensko.

„Velmi nás těší, že můžeme pro tak významného hráče na globálním trhu v Čechách pracovat a navíc z Prahy řídit kampaně v dalších zemích regionu střední Evropy a v Rusku,“ říká Tomáš Varga, ředitel digitální divize ZenithOptimedia Prague a dodává: „Naším cílem je pomocí našeho know-how a našich unikátních nástrojů pro optimalizaci výkonnostních kampaní zvyšovat prodeje klienta na těchto čtyřech trzích prostřednictvím vyhledávačů.“