INFORTREND nabízí volitelné balíčky produktů s HBA a přepínači od QLogic

Česká republika, Praha, 15. listopadu 2011 – Infortrend® (Public TPE: 2495) dnes oznámil, že začne nabízet volitelné balíčky produktů, které budou obsahovat řešení pro ukládání dat spolu s adaptéry pro hostitelskou sběrnici (HBA) a síťovými přepínači (switchi). Spojením úložných řešení Infortrend EonStor DS a ESVA hostovaných na sběrnici Fibre Channel spolu s HBA a přepínači od QLogic, předního dodavatele výkonných řešení pro síťovou infrastrukturu, do jednoho balíčku se Infortrend snaží pomoci zákazníkům výrazně ulehčit nákup IT hardwaru. (TZ)

Thomas Kao, ředitel pro plánování produktů ve společnosti Infortrend, řekl: „Kromě řešení pro ukládání dat potřebují naši zákazníci pro provoz svých datových center mnoho dalších hardwarových produktů. Nákup těchto produktů z mnoha různých zdrojů však může být časově náročný proces. Využitím možnosti získat při objednávce našich úložných řešení také HBA a přepínače od QLogic si mohou naši zákazníci ušetřit spoustu času a námahy pro pořizování hardwaru datového centra a těžit ze špičkových parametrů řešení QLogic při provozování svých počítačových sítí.“

Další informace o produktech společnosti Infortrend můžete najít na www.infortrend.com nebo kontaktujte obchodní zastoupení společnosti Infortrend.

O společnosti Infortrend

Infortrend Corporation (Public TPE:2495), založená v roce 1993, je předním dodavatelem vysoce výkonných síťových řešení pro ukládání dat, zaměřených na kvalitu, spolehlivost, flexibilitu a užitnou hodnotu. Ukládací řešení Infortrend, která vycházejí z rozsáhlých technologických zkušeností a systémových znalostí, jsou široce využívána mnoha uživateli v různých náročných aplikacích v komerčním a průmyslovém sektoru. Hlavními značkami jsou produktové rodiny ESVA, EonStor DS, EonStor a EonNAS. Více informací najdete na www.infortrend.com.