AirLive oznámila nejnovější bezdrátový router do elektrické zásuvky N.Plug

Taipei, Taiwan: AirLive, jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, právě oznámila nejnovější bezdrátový router do elektrické zásuvky AirLive N. Plug. Je to bezdrátové B / G / N síťové zařízení s vestavěným napájecím adaptérem, takže uživatel pouze zapojí router do zásuvky a sdílí připojení k internetu, včetně 3G internetu. Velikost zařízení je podobné napájecímu adaptéru, takže je velmi vhodný pro cestování. (TZ)

AirLive N.Plug obsahuje hardwarový přepínač, který umožňuje uživateli, aby ručně přepínal mezi AP, Router a Repeater módy. Zařízení může být zabezpečeno WPS tlačítkem, které je umístěno na routeru. Je ideálním řešením pro bezdrátové řešení sdílení internetu v hotelích, školách, na poliklinikách, doma a kanceláři. Také IPTV, herní konzole, přehrávače médií nebo osobní tablet se mohou bezdrátově připojit k Internetu pomocí AirLive Plug N. v módu Repeater.

AirLive N. Plug je také vhodný pro rozšíření existujících bezdrátových sítí. Uživatel jej pouze připojí do elektrické zásuvky a může pokrýt každý kout.

Použití AirLive N. Plug je velmi pohodlné a podporuje použití 3G USB klíčů nebo xDSL WAN díky vestavěným USB 2.0 portu a WAN portu. Proto uživatel bude moci sdílet 3G připojení nebo připojení k internetu v rámci ADSL výkonným bezdrátovým zařízením AirLive N.Plug.

Software v AirLive N.Plug je postaven na nové architektuře AirLogic, který nabízí vysoký výkon a bohatou sadu funkcí. Je také vybaven systémem obnovy firmware, funkcí Virtual AP, řízení šířky pásma a mnoha dalšími funkcemi.

Pokrytí bezdrátovým signálem je u AirLive N.Plug je široké díky standardu 802.11n při rychlosti 150Mbps. Díky své konstrukci kompaktní konstrukce je tento bezdrátový přístroj v každém slova smyslu užitečným pomocníkem.

Web: http://cz.airlive.com/product/product_3.php?pdid=PD1317777691964

AirLive :

AirLive (www.airlive.com), jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, poskytuje AirLive produkty jako : Wireless, IP, Security, Broadband communication system a pokročilé inovace pro domácnost, SOHO a SMB. “Simple yet powerful networking” je filosofie naší společnosti pro všechny produkty. AirLive produkty jsou jako Vaši spolehliví přátelé v životě, kteří Vám vždy pomohou. Pro více informací o AirLive produktech, prosím kontaktujte Vašeho dealera nebo navštivte naše webové stránky : www.airlive.com