Novou PR agenturou Telefóniky Czech Republic je Bison & Rose

Telefónica Czech Republic bude od začátku prosince v oblasti řízení vztahů s veřejností nově spolupracovat s agenturou Bison & Rose. Agentura zvítězila ve výběrovém řízení. (TZ)

Spolupráce společnosti Telefónica Czech Republic a Bison & Rose se bude vedle korporátního a produktového PR týkat také komunikace společenské odpovědnosti i sociálních médií.

„Agenturu Bison & Rose jsme vybrali především proto, že nejlépe pochopila naše potřeby, disponuje zkušeným týmem a v neposlední řadě jsme ocenili i její kreativní přístup,“ uvedla Dana Dvořáková, ředitelka komunikace Telefónica Czech Republic.

„Příležitost pracovat pro Telefónicu vnímáme jako velmi zajímavou už vzhledem k tomu, že pomáhá lidem usnadňovat komunikaci, což je vlastně i naším posláním,“ uvedl Roman Šmíd, výkonný ředitel Bison & Rose.

O společnosti Bison & Rose

Bison & Rose je jednou ze dvou největších komunikačních agentur na českém trhu. Poskytuje poradenství a servis v oblasti firemních komunikací. Bison & Rose se specializuje mj. na ekonomické a finanční PR a krizovou komunikaci. Agentura je součástí globální sítě Burson-Marsteller.