iDNES.cz obhájil prvenství, i letos je nejlepší zpravodajský portál.

Zpravodajský portál iDNES.cz obhájil 1. místo v anketě Křišťálová lupa a jasně zvítězil v kategorii Zpravodajství. Vítězství je o to cennější, že je to již pošesté v řadě ze šesti ročníků konání ankety.  (TZ)

Co pro iDNES.cz vítězství znamená, komentuje ředitel Jaroslav Kábele: „Máme obrovskou radost, a to i za kolegy v MF DNES, kterým ta cena také patří. Obhajovat je vždycky těžší než vyhrát poprvé. To vám řekne i Karel Gott. Pro nás je šesté vítězství o to cennější, že o něm rozhodují sami čtenáři. “

Vedle zpravodajského portálu iDNES.cz se do hlasovacího finále probojoval i další projekt z rodiny iDNES.cz a to Jízdnířády.iDNES.cz.

O mediální skupině MAFRA:

Mediální skupina MAFRA sdružuje pod svou střechou produkty ze všech oblastí mediálního trhu. Vlajkovou lodí je nejčtenější seriózní deník Mladá fronta DNES, druhým deníkem ve skupině jsou Lidové noviny, nově přibyl bezplatný deník Metropolitní Expres. Zpravodajské portfolio doplňují nejdůvěryhodnější zpravodajský portál iDNES.cz a server Lidovky.cz. Do skupiny patří i dvě pražská rádia – Expresradio 90,3 FM a Rádio Classic FM a hudební televize Óčko.