Kdo nekřičí není cool!

„Vykřič svoje emoce do světa! Ukaž nám, jak jsi COOL! Konečně nám budeš moct dokázat, jak moc miluješ COOL a jak silně a kreativně zvládáš svoje hlasivky. Nemusíš zpívat, stačí zařvat,“  (TZ)

Takhle zní hlavní slogan nové kampaně televize Prima COOL, která odstartovala 20. listopadu večer.

Mottem celé kampaně je možnost vyjádřit svůj názor na televizní stanici a doslova vykřičet své emoce.

Účast je snadná. Stačí mít internetové připojení a do aplikace vložit buď existující videosoubor anebo nahrát videozáznam pomocí webkamery a mikrofonu.
Na všechny účastníky čeká záznam všech křiklounů, mapa hlasů, a pro vybrané také zařazení do vysílání v rámci identů televize. Tváří celé kampaně se stal známý hlasatel Alexander Hemala, se kterým se diváci mohou stekávat již od 11.11.2011.

Kreativní studio GoodShape stojí v pozadí celého projektu.

Spolupráci mezi televizní stanicí Prima COOL a studiem GoodShape má na svědomí režisér Jiří Charvát, který pomohl s ideí této kampaně. GoodShape mělo na starosti celý kreativní koncept a jeho následné technické zpracování.

SCREAM FOR COOL přináší jedinečnou příležitost vyjádřit svůj vztah k televizní stanici.
Jednoduše stačí zapojit fantazii a řvát, křičet, hulákat.
Nemusíte zpívat, nic předvádět, opravdu stačí jen zařvat.

A proč? O co tam vlastně jde?

Aplikace nejenže křiklouny ukáže, ale můžete se v ní dozvědět, kdo a kolik toho nahulákal a na Mapě křiků si pro zajímavost porovnat, který z krajů České republiky je nejvíce slyšet.
V kolonce Nakčičeli jsme se také můžete dozvědět, kolik minut se dohromady nahrálo.
K dnešnímu dni jsme zaznamenali 423 křiků.

Tváří celého projektu se stal věhlasný a oblíbený hlasový profesionál Alexander Hemala, který je znám svým perfektním přednesem, ale také skrytým smyslem pro humor. S elegancí a vtipem se zhostil role hlavního hrdiny kampaně SCREAM FOR COOL a bude nás se svými výkřiky provázet po celou dobu projektu.

A jak se této akce účastnit?

Stačí mít funkční internetové připojení a vložit do aplikace existující videosoubor anebo nahrát videozáznam přímo z vaší webkamery a mikrofonu. Nahrávka může trvat pouze 30 vteřin, ale zato můžete mít záznamů kolik chcete. Pro kontrolu budete mít po celou dobu přístup do vlastní galerie křiků. Aplikace pro nahrání křiků bude k nalezení na nově zrenovovaných webových stránkách televizní stanice www.prima-cool.cz

Chcete být také COOL?

SCREAM FOR COOL!