Barracuda Web Application Firewall získává absolutorium v hodnocení SC Magazine

Široká nabídka výkonných, spolehlivých a snadno použitelných produktů z oblasti informační bezpečnosti přinesla společnosti Barracuda Networks v uplynulých letech řadu velmi prestižních ocenění a ani letošní rok není výjimkou.  (TZ)

Mezi nejnovější ocenění, které tentokrát získalo řešení Barracuda Web Application Firewall, patří výsledky nezávislých testů prováděných odborným časopisem SC Magazine. Počátkem listopadu tohoto roku obdržel Barracuda Web Application Firewall Model 660 od SC Magazine nejvyšší možné ohodnocení pěti hvězdičkami ve všech šesti sledovaných kritériích, bez jakýchkoliv zjištěných nevýhod či nedostatků a produkt byl zařazen do elitní kategorie „Best Buy“.

Barracuda Web Application Firewall je v závislosti na modelu určen pro malé, střední i velké uživatele, kteří potřebují chránit své webové servery a aplikace před různými typy vnějších útoků. Zařízení pracuje jako firewall pro sedmou vrstvu a chrání webové servery před mnoha různými typy útoků, jako například SQL injection, cross site injection nebo session tampering.

Zařízení tak poskytuje vysoce účinnou ochranu proti všem hlavním hrozbám pro webové aplikace. Vysokou úroveň zabezpečení, jakou zařízení poskytuje v rámci standardu PCI DSS verze 1.2, potvrzuje také certifikát ICSA Labs, který je udělován na základě důkladného nezávislého bezpečnostního auditu.

Odborné recenze i praktické zkušenosti desítek tisíců uživatelů po celém světě tak znovu potvrzují vysokou kvalitu a mimořádnou užitnou hodnotu řešení společnosti Barracuda Networks, která mohou pokrýt velmi široké spektrum potřeb malých, středních i velkých zákazníků.

Více informací o řešení Barracuda Networks Web Application Firewall můžete získat na stránkách:
http://www.gestocomm.cz/gesto-communications-produkt-barracuda-networks-web-application-firewall-drive-web-application-controller.htm

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.